• marcio amoroso
    36.8k
    Dinamo je stvarno užasan. Ovo smiješno izgleda.
  • Krizy
    44.2k
    Ova generacija ne zna završiti utakmicu, već na poluvremenu sam mislio napisati
  • plavi67
    922
    debakl, jako loše. sudačka nadoknada oni se dodaju na centru....
  • Carrasco
    4.1k
    Pitam se na temelju čega su dovedeni Brkljača i Šakota, ako već dovodimo igrače za mlađe kategorije trebali bi biti bar malo bolji od ovih koje imamo.
  • deda
    32.8k
    Ova generacija je prerazvikana. Gledao sam ih ljetos 2-3 puta i jedna visoko pozicionirana osoba iz kluba mi je rekla da su super i kako očekuje plasman među 4 u LP od njih. Ja sam rekao na osnovu ovog što ja vidim nećemo mi grupu proći. Nakon pobjede nad Chelseaem pomislio sam da sam možda pogriješio, no nakon odgledane 3-4 tekme u domaćoj ligi potvrdio sam svoj zaključak koji se i obistinio. Sad već lagano moj sud ide ka nivou razočarenja. Cijeli ovaj hype s Brkljačom pomalo izgleda ironično.
  • The Undertaker
    5.5k
    Ne bih rekao da je samo do igrača. Ne igramo kolektivno i padamo fizički u drugom poluvremenu. To je do trenera, ovog ili onog. Mislim da je jedno povezano sa drugim jer se previše troše u driblinzima, zabijanjima u obranu itd...
    Od ovih tu, jedino od Rukavine i Lukanića očekujem nešto.
  • miro
    4.5k
    U ranijoj generacij smo imali odličan vezni red Duvnjak-Tomek, sad je to stepenicu- dvije lošije i to je to
  • deda
    32.8k
    Ma nije to nikakva tragedija. Postoje bolje i lošije generacije. Bitno je da svaka da bar jednog igrača. Mene smeta razvikivanje djece koja još ne znaju dupe obrisati.
  • Fanboy
    2.7k
    Deda, kakav je rad u omladinskom pogonu ? Mislim na trenere, ulaganja i slično. Imam osjećaj da se pogoršalo u zadnjih par godina ili me dojam vara.
    Nekak mi se čini da je Jozak uletio u klub da bi na ovom segmentu više poradio, a opet kažem možda je samo moje mišljenje.
  • deda
    32.8k
    Nisam toliko u tome, ali stječem dojam da je previše fluktuacija u stručnom kadru i vodstvu. Gubi se kontinuitet vođenja.
  • Patak
    2.9k
    Siguran sam da bi bilo koji trener mlađih kategorija došao u Dinamo da ga se pita. Samo treba netko tko će prepoznati kvalitetnog trenera i za koju je kategoriju po godištu najbolji, je li to Butina, ne znam.
  • Zagi
    7.9k
    Nisam stigao pogledati tekmu. Kak smo igrali?
    Po postavama , opet mu je Brkljača glumio lažnu devetku? Svašta vidiš od naše stuke.
  • Nino Bule
    13.9k

    35 minuta dominirali i onda raspad sistema, ko razbijena vojska, onda na kraju pritisli 15 min, fulali jednog mrtvaca. 2 1 realan rezultat ali vrlo lako moglo biti 2 2, i da je bilo izjednaceno ja bi rekao da je los rezultat jer ova generacija hajduka nije jaka
  • Zagi
    7.9k
    A dobro, bar znamo da onaj enormni pad u trci oko 55. minute u YCL nije do kapaciteta , selekcije i ostalih floskula nego loše pripreme/treninga.
    I to je nešto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.