• Vučko53
    211
    Da, što je s Koščevićem? Jedno vrijeme bio je nezaustavljiv.
  • deda
    32.8k
    Koliko vidim najbolji je strijelac u ovoj lizi Središte
  • Vučko53
    211
    Aha u redu, igra tu ligu.
  • Zagi
    7.9k
    40:4 gol razlika. Definitivno nije dovoljan podražaj al valjda bolje išta nego ništa.

    Nego , ima li kakvih informacija o klubu satelitu?
    Ako neće ni jedan klub u slovenskoj 1. ligi , mogli su ove sezone pogurat neki klub iz druge u prvu
    (nk Krka se tu po forumo nešto spominjala ili netko drugi).
    Investiraš u infrastrukturu , dovedeš trenere i ajmo. Cijela '03 generacija bi više profitirala od igranja tamo nego što imaju od grijanja klupe po Varaždinu, Bravu, Domžalama itd.

    Kaj sa 04 i 05 generacijama? Ok , Rukavina će valjda biti priključen seniorima ali gdje će igrati Katanić, Lukanić, Brkljača , Živković , Krdžalić itd ?

    Nije svatko Baturina ali ima tu jako puno Šutala.
    Crnac je već pobjegao i karijera mu se razvija puno bolje nego ostalima iz te generacije , a nije bio ni među 5 najvećih talenata u dinamo 2.

    Isto tako treneri. Jovićevića smo potrošili, onaj lik kaj trenira Babeca u Rigi. Ima još 2-3 takva slučaja naših mladih trenera koji su otišli tražiti priliku van jer ju u Dinamu nikad nebi dobili i dobro guraju. Za to bi isto služio klub satelit. Mislim , Salzburg sve to odavno radi. Samo prekopiraj uspješan model...
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Taj trenerski put je i jedini ispravan, jos najbolje da se uce na Dinamu. Nek idu van i nek naprave rezultat, najmanji problem se onda vratit. Nikakvi sateliti nisu potrebni za to jer kad imas satelit onda pritisak nije isti, izbori se i napravi nesto..
  • Zagi
    7.9k
    Jovičević su dokazao već u Dnipru pa ne sječam se da je bio u kombinacijama kad je Kopić padao po štengama. Koliko dokazivanja treba? Nagelsmann može trenirati Bayerna , a nama je Lucescu valjda mlad i neiskusan.
    2-3 sezone u nekakvoj Krki je više nego dovoljno da se vidi jel materijal ili nije.
  • Ali
    2.2k

    Zagi,
    U svim mladjim uzrastima sluzbeno postoje I i II.
    Ali to nije kao dinamo 2 i slicno. Nego situacija je slijedeca. Pioniri, Kadeti i Juniori. Su nazivi generacija koje se natjecu u 1.hnl ligi tog uzrasta, dakle drzavna razina. A kako skoro svi klubovi u zagrebu imaju ekipe razvrstane po godistima. Tako i Dinamo. Pa su ti oni rodjeni 2004 i mladji. Juniori 1. i igraju hnl, a 2005g nemoze igrati vise za kadete, pa su to tzv. ulazni juniori, ili sluzbeno juniori 2. koji se natjecu "zupanjijskoj razini" tj. u ligama sredista gdje nastupaju juniori (2004) svih ostalih zg klubova koji nemaju svoje ekipe u hnl. Pa na taj nacin se ovi dinamovi bore sa dijelom lige sa 1.godinu starijima kako bi bolje napedovali i spremali se za slijedecu sezonu kada ce oni biti ti koji igraju hnl...

    U osnovi jako rijetko ili skoro nitko od klinaca npr. 2004g ne nastupa za 2005g, dok najbolji iz 2005 uskacu ili nastupaju za 2004.
    Neznam koje su godiste ovi za koje si se interesirao (koscevic? , mislim da je njegov otac nekad igrao tu lokalnu zg ligu i da je bio jedno vrijeme dok je bio klinac u dragovoljcu jer mu je i stari tamo nesto trenirao..., a mozda sam i fulao), ali ak je 2004 i nema ga u hnl utakmicama vjerovatno je negdje na posudbi sumnjam da je u junuirima2 iz gore navedenog razloga
  • Zagi
    7.9k
    Košćević je '05, 17 godina. Gore je link , prvi strijelac je u toj županijskoj ligi.
    On i pogotovo Ilečić mi fale u juniorima jer muku mučimo sa napadačima do te mjere da u ligi prvaka Brkljača igra nekakav false 9. Čudna situacija u svakom slučaju.
  • Nino Bule
    13.9k

    Kako kad, sakota je zadnju igrao napadaca/laznu 9, rotira vise igraca na toj poziciji
  • Carrasco
    4.1k
    devetku u Ligi prvaka su igrali Čuljak, Topić i Šakota dosad.
  • Zagi
    7.9k
    Zaboravio sam Šakotu , da .
    Onak na prvu , protiv Milana je Brkljača igrao napad.
    edit: da Milan. Sječam se da su mu napucavali duge i normalno niti jednu nije uhvatio kad je malecki.
  • Zagi
    7.9k
    Ovosezonski Al Abtal kup:
    https://alabtalcup.com/en/edicion/3rd-edition/
    Lagana grupa i potencijal za mokri san raznoraznih piskarala u knockoutu...
  • Zagi
    7.9k
    Na klupi "uskrsli" Ilečić, Kanižaj i Gurlica. Eto , dobio sam odgovor di su.
    Senzen prati forum :cool:
  • Sljeme
    2.4k
    Jel ima kakav stream?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.