• duksy
    290
    Ja sam bio u 17:00 i bile su samo zmazane hlačiće Stojkovića i Moharamija :rofl:
  • Zambatine škude
    2.6k
    Vjerojatno su ljudi već pisali, ali sjajan posao se radi s materijalom s priprema za društvene mreže. Odlična kamera, kutevi snimanja, ideje, snimke iz prve ruke, izbor muzike tipa Maradona na Bernaueru i Vatrene kočije na trčanju. Naletio sam na jedan reel na Instagramu i nisam ih mogao prestat gledati.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Nisam često na Instagramu, al nisu tako često objave kao na Faceu ili ja nešto krivo vidim? Zadnja objava video za novi dres je bila.
  • Mlađi referent
    12.3k


    To je samo pinned post pa ti je prvi, imaš puno novih nakon toga.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Zaboravite da sam išta pitao.

    :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    5.4k
    Znam da neki ljudi iz nove uprave imaju veze u medijima i možda bi se moglo srediti da se neke legendarne utakmice objave na službenom YouTube kanalu Dinama.

    Recimo dobili smo Brugge u gostima golovima Bišćana i Sammira, Kelava je imao jednu od najboljih obrana koje sam vidio u životu ali tu utakmicu ne možemo nigdje vidjeti. Ko se sjeća, sjeća se. Ta utakmica postoji jedino u arhivu HRT-a. Dobili smo i Anderlecht u gostima golom Slepičke što je bila neočekivana i velika pobjeda u tom trenutku. Imamo i možda najbolju utakmicu Dinama u 21. stoljeću kada smo Atalantu ne samo pobijedili 4-0 nego i igrom uništili pa ni te utakmice nigdje nema. Bila je i uzvratna utakmica sa Malmom (sveti Ivan Kelava) no to se ne može nigdje vidjeti. Od utakmica sa Tottenhamom imamo jedino golove na Youtubeu, West Ham isto ali bez komentatora. Majstore Eduarda Da Silvu i Sammira koji su obilježili cijelo jedno razdoblje kluba mlađi navijači mogu vidjeti jedino u šturim mutnim YouTube sažecima od par minuta koji ne mogu prikazati koliko su ti igrači bili dobri.

    Bilo bi sigurno zanimljivo navijačima da sve te utakmice i igrače mogu negdje pogledati. HRT ima sve te utakmice u svojim arhivima i ne vjerujem da bi pravili probleme oko davanja tog materijala.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Ovdje ima veliki broj utakmica, sto europskih sto kup/ligaskih. Besplatna registracija.
  • masacusec
    3.5k
    HRT ima sve te utakmice u svojim arhivima i ne vjerujem da bi pravili probleme oko davanja tog materijala.Maksim Maksimirski

    Eto vidiš, ja mislim da bi pravili probleme, jer hrt je jedna gadljiva institucija koja nasilno ubire veliki novac od građana, a nudi :vomit:
    Slao sam im svojevremeno razne upite na slične teme, međutim; ili silenzio ili odjebaus
  • Robi T
    243
    kaj se tiče ovih eurotekmi na youtube kanalu Dinama mislim da to nije moguće.
    Naime,nema veze za HRTom,HRT samo realizira prijenos,nego ima veze sa UEFAom.
    UEFA polaže pravo prikazivanja i dstribucije.
  • Infinity
    16.3k
    Dinamo bi trebao otkupiti prava za tako nesto. Koliko kostaju i koliko onda to sve ima smisla, ne znam.
  • Hnlovac
    1k
    Malo sam išao gledati komentare Riječana nakon tekme i uvidio nešto što bi mi bilo bitno kod dinamove službene stranice

    Svi klubovi koji kiksaju ili ne odigraju kako su kladare predviđale dobiju najezdu kladioničara i likova kojima je pao tiket pa ih vrijeđaju, često na najgnjusniji način

    - sons of bitches
    - umrite svi
    - proklet klub gorite u paklu
    - da vam bar cijela momčad pogine na putu do doma u busu
    - treneru da ti har pogine dijete itd itd

    U slučaju da mi i kiksamo neka se komentari takvog šljama uklone što je prije moguće i nek se te likove trajno blokira. Nitko ne bude vrijeđao klub i želio smrt igračima jer je izgubio lovu. To nije nedemokratski nego u interesu svih ljudi da se klub ne vrijeđa

    Jbg, kad dođe najezda 300 likova iz turske ili grčke nemreš ih sve brisati , ali ove se treba odstraniti

    P.s. također brisati sve sex botove
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Mene službena Rijeka blokirala, a nikada im ništa napisao nisam

    Možda vole da ih se vrijeđa
  • Keyser Soze
    10k
    Apsolutno se slažem s ovim, Dinamu strašno fale ti europski sažeci na kanalima kluba, a oni koji su dostupni na Youtube kanalu kluba su amatersko sklepani od dostupnih videa s interneta.

    Ovo je bila dobra ideja s užasnom izvedbom, golovi idu od zadnjeg prema prvom, a kroz video se mjenja nekoliko komentatora od kojih su neki Hrvati, a ostali stranci.

  • don
    5.6k
    po meni je puuno bolje izgledala grafika za utakmice prošle sezone:

    IMG-1850.jpg

    nego ova nova:

    IMG-1851.jpg


    Ova nova mi izgleda previše jeftino i jednostavno za napraviti naspram prošle.
  • NKDZ86
    1.4k
    meni baš obrnuto, ova sadašnja mi je puno bolja, pozadina vrh
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.