• Infinity
    14.9k
    Mislim da ce Dinamo, Osijek i Lokomotiva proci u polufinale. Kladio bih se i na Vinogradar da se igra u Mladini, mada i ovako mislim da imaju sanse. Inter je sigurno kvalitetnija ekipa, ali ovi nizeligasi su uvijek nezgodni kad igraju kup protiv jacih. Pogotovo bi ovaj Vinogradar mogao biti nezgodan, jer su najuspjesniji nizeligas u kupu. Njima ce se finale osmjehnuti kad tad. I jos ce se oni sad sigurno vise nabrijati na utakmicu nego igraci Intera. Ostavio bih to na 50-50. Ne bi me iznenadilo ni da Vinogradar prodje, a ni da im Inter uvali pet komada.

    Imaju zanimljive rezultate protiv klubova koji su u to doba bili prvoligasi:
    Vinogradar - Hajduk 2-2 (2-4 produzetci)
    Vinogradar - Rijeka 1-2, 0-8
    Vinogradar - Medjumurje 1-1 (4-1 produzetci)
    Dinamo - Vinogradar 4-1
    Vinogradar - Lokomotiva 1-1 (1-2 produzetci)
    Vinogradar - Slaven 2-1
    Cibalia - Vinogradar 2-1, 1-1
    Vinogradar - Hajduk 1-1 (1-3 produzetci)
    Vinogradar - Slaven 3-0
    Vinogradar - Hajduk 0-3, 0-3
    Vinogradar - Lokomotiva 1-2
    Rudes - Vinogradar 2-2 (6-4 penali)

    Cak 12 puta su dogurali do meca s prvoligasima, samo tri puta su prosli, ali im se mora priznati da su zilavi. Tri puta su ispadali na produzetke, jednom na penale, a protiv Cibalije su primili gol u 88.minuti, inace bi prosli zbog gola vani. Ocito da se trude, daju sve od sebe, ali padaju kad je najbitnije, u zavrsnicama i u produzetcima. Tada dolazi do izrazaja tjelesna sprema i logicno da ih prvoligaska ekipa moze nadtrcati nakon 90 minuta borbe. Gledajuci na mec u Zapresicu, Vinogradaru ne ide na ruku to sto su igrali cetiri puta u gostima, tri puta su uvjerljivo porazeni, a samo su kod Rudesa izvukli penale. Moze ih tjesiti cinjenica da su ova tri bili Dinamo, Hajduk i Rijeka.
  • Infinity
    14.9k
    Rijeka nakon 45 minuta u Zapresicu vodi 1-0 pogotkom Murica iz 30. minute.

    Izgleda da se nazire moguci protivnik. Ja bih volio da Inter udje u finale, jer ce biti lakse doci do ulaznice, al ovako ce to ipak biti pravi derbi, prilika za osvetu za ono u Varazdinu. Nisam uspio naci kako je HNS dijelio ulaznice za Varazdin, ali u Vinkovcima je islo po 30% klubovima. Prema tome bi trebali dobiti nesto manje od 2.700 u Puli.
  • deda
    26.3k
    Rijeka objavila da su dobili 1736 ulaznica za prodaju. Pretpostavljam da ćemo i mi toliko. Iako mi je to nekak jako malo.
  • Papastrumf
    9.1k
    Nije malo. Toliko je bilo otprilke i u Varaždnu i u Vinkovcima.
    Ionako nam više neće trebati. Da je na drugoj strani hajduk onda bi vjerojatno bila druga priča.
  • deda
    26.3k
    20% bilo i u Vk i Vž? Nisam pratio
  • Papastrumf
    9.1k
    Koliko se sjećam, u Varaždinu je bilo 1200 karat za istok i nekih 400-500 za zapad.
  • Hipo
    406
    1736 ulaznica ce dobit i dinamo.

    istok drosine prodaje istra.

    Dinamu 250 zapad.
    1500 za sjever.

    Za istok ce masovno kupovat navijaci rijeke...
    Ako bude potraznja budu i dinamovci.
  • deda
    26.3k
    A sada deda mora na najveći hrvatski gradski derbi. Polufinale kupa Bjelovarsko-bilogorske županije Mladost Ždralovi - Bjelovar. Dobit ćete izvještaj ako preživim. :rofl:
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.