• Bosskovitz
    8.2k


    Ne znam ni jedan ozbiljan klub koji to radi. Zastavicu za koreografiju da, ali kape i šalove s imenima drugih klubova - i to od svih takvog kluba - nadam se više nikada.
  • serbus
    3.7k


    "Reci majci što te boli dušo"... taman sam bio zalječio noćne more od te noći na Maksimiru .. Hvala Ero što si vratio sjećanja :rofl:
  • rioda
    3.2k
    Fascinantno je da su se te paok kape zadržale i do danas, punih 14 godina ako se ne varam... Na Betisu sam ih vidio sigurno desetak samo na sjeveru, ako ne i više

    Inače dobar mi je plavo bijeli šal koji imaju trenutno u shopu, 11 eura je cijena

    Što se tiče tekme, očekujem rasprodan stadion, juga će možda nešto ostati. Iskreno se nadam našem brzom golu jer mi sve smrdi da će biti mučenje od utakmice. Grci sigurno zaparkirani iza i na kontre, mi opet s posjedom i jalovim napadačkim akcijama.

    Bit će sigurno dosta različita utakmica nego protiv Betisa doma, samim time manje mjesta za krila, Baturinu, Mišića...
  • BBBaranja
    2.1k

    Postavio je pitanje ima li sutra koreo,pa je takav bio i odgovor :grin:
    Pratite službene kanale grupe i sve će se znati na vrijeme.
  • San Lorenzo
    12.2k
    "Reci majci što te boli dušo"... taman sam bio zalječio noćne more od te noći na Maksimiru .. Hvala Ero što si vratio sjećanjaserbus

    Vrhunac sustavne seljačizacije kluba.
  • miro
    3.4k
    Ok ok, mislio sam na četvrtak naravno :smile:
  • Ijayi Atiemwen
    781
    U 60. minuti ušao i Kuže, Zajec tri minute nakon poentirao. Daje li nam se neki znak da oko 60 minute kreće rapsodija na Maksimiru? :cool:

    Dinamo 5:1 Olimpiakos
  • Jurki
    9.4k
    "Predsjednica uprave Vlatka Peras već je u nekoliko navrata ljudima oko sebe u klubu poručila kako bi u slučaju Zajecove pobjede u nedjelju istog trenutka - otvorila bolovanje. "

    A nebi razmislila o tome da da otkaz. Kurva
  • Captain America
    14.7k
    Fina otpremnina joj se sprema za 26 godina u klubu. Bit će love za platit odvjetnike kad se otvore procesi :vomit:
  • serbus
    3.7k


    I odmah inspekciju poslat, bolovanje je za bolesne ne zdrave.
  • Doktor Kunić
    2.8k
    nemoj sad inspekciju zazivati da se probude taman kad sam mislio i ja uzet 10 dana u firmi
  • plavac173
    2.6k
    Dobre vijesti za Dinamo: Grci ne znaju tko će u vrh napada, otpala prva opcija!


    Nogometaši grčkog PAOK odradili su posljednji trening uoči leta za Zagreb gdje ih čeka Dinamo u osmini finala Konferencijske lige.

    Prema informacijama iz Soluna, Razvan Lucescu na posljednjem treningu nije imao na raspolaganju tanzanijskog napadača Allyja Samattu i srpskog vratara Živka Živkovića koji neće putovati na prvi ogled ove dvije momčadi.

    Samata se bori s ozljedom koju je zadobio u prvenstvenoj utakmici protiv Lamije, a srpski vratar pati od viroze.
    Osim njih dvojice, Lucescu ima velikih problema s obranom. Grčki mediji nagađaju da će Rumunj biti bez stopera Troost-Ekonga i Michailidisa.

    30-godišnji Nigerijac je stup obrane Solunjana, na tek nedavnom završenom AFCON-u proglašen je najboljim igračem turnira iako njegova Nigerija nije osvojila turnir.
    Prema pisanju tamošnjih medija, stoperske pozicije bi trebali zauzeti Tomasz Kedziora i Konstantinos Koulierakis, dok bi u samom vrhu napada trebao istrčati Španjolac Brandon Thomas ili Austrijanac Thomas Murg.

    Dodajmo da je Austrijanac postigao osam pogodaka ove sezone, ali u novoj kalendarskoj godini mrežu je zatresao samo jednom, i to protiv fenjeraša Volosa u visokoj 1:5 gostujućoj pobjedi.



    https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/dobre-vijesti-za-dinamo-paok-odradio-posljednji-trening-ozljede-nisu-zaobisle-grke---836275.html?fbclid=IwAR1bXmyIp-ak6Y29aBw7UUGxMU6gy6xT7UDf4BeiumkoS7At-jv7MnFPOHA_aem_AcItBgqAnGJmj9LIbSjZ4Uv3s2CKsL5wLCwEwzAxvNwPL3DT6TL2bTifWnqJBbC43a4
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sportske kazu da Kaneko seli na klupu a umjesto njega u prvoj igra Spikic
  • Nino Bule
    11.9k
    Po meni ok potez, ima vise nego dovoljno utakmica da se opet nametne ako proigra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.