• NitkoBitan
    13.5k
    Pa da se Zagi ne bi nadurio. Imali su dogovor da ne izvisi potpuno...
  • Zagi
    5.8k
    Početak sezone, 7-8 tekmi nakon početka:
    "Zagi je jedninica , Neva ti treniraj i dobiti ćeš priliku da se pokažeš u kupu i europi.
    Danas:
    Neva je jedinica, Zagi ti braniš kup."

    Oba igrača imaju svoju šansu za izdizanje iz uloge grijača recara.

    Ja tak nebih već bi podizao samopouzdanje Nevi svakom malom tekmom do kraja sezone ali ovo gore je fer.
  • ShanKu
    447
    Ne brinite, kad ja idem na utakmicu to završi 1-0....
  • Petar86
    638
    Zagorac ima 37 god on je svoje odigrao. Nevistic mora sve braniti, pogotovo ove eliminacijske, a opet lagane utakmice za samopouzdanje. Nismo mi Real Madrid pa da Curtois brani ligu, a Keylor Navas LP i kup
  • deda
    29.6k
    Pozdrav,hoće se moći ući na stadion početkom drugog poluvremena ili je ulaz otvoren samo do kraja prvog poluvremena?Livi

    Mislim da nema problema.
  • Mr Anderson
    6k
    Pa i karte se prodaju do kraja prvog poluvremena, onda te moraju pustiti.
  • Lynx17
    2.9k
    Kako doznaje Germanijak Dinamo će istrčati u sastavu:

    Zagorac - Pierre-Gabriel, Živković, Bernauer, Perković - Špikić, Sučić, Halilović, Vidović - Brodić - Kulenović
  • Nino Bule
    12.1k
    Bas me zanima kako cemo izgledat s 2 napadaca, to je na pripremama cak izgledalo dobro i kule i brodic su imali skroz dobru kemiju
  • Endeavour
    496
    Pa naravno da Zagorac mora braniti u kupu. Kao da je Nevestiću bilo mentalno lako izdržati ovaj pritisak. Znao je ako napravi neku veću grešku da je vjerojatno otpisan na kraju sezone. Tu se pričalo o raznim kandidatima koji su kao već morali biti vraćeni s posudbe ili kupljeni. Nek se malo psihički odmori i pripremi za dramu koja nas sve očekuje.

    Zašto nebi Zagi branio u kupu? Čovjek nas je toliko puta spašavao nakon što je bio izvađen iz leda nakon "pola desetljeća".
  • Olmic
    3.1k
    4231 i opet Vidovic krilo
  • plavac173
    2.6k
    Zagorac - Pierre-Gabriel, Živković, Bernauer, Perković - Špikić, Sučić, Halilović, Vidović - Brodić - KulenovićLynx17

    I bez pljuvanja treba (kritike naravno da da) ako bude lose u prvom poluvremenu, prvi je put da isprobavamo ovako nesto
  • Brusa
    981
    da se Nevistić malo odmori i rekukeperira za nadolazeća uzbuđenja i izazove :smile:
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ja sam siguran da ce igra izgledati puno bolje, da cemo imati bolji protok lopte i puno vise prilika.

    Imamo dva napadaca, i nijedan nece postaviti sator na 40m od gola.
    Nadam se da ce Kaneko dobiti zadnjih 30min, pa da vidimo njegove centarsuteve kada imamo dvojicu u 16m.

    Ocekujem minimalno 4 komada u mrezi Gorice danas!
  • Zagi
    5.8k
    prvi je put da isprobavamo ovako nestoplavac173

    Što to točno? Pa Brodić će biti malo povučeniji i glumiti Baturinu.
    Ovo je potpuno isti sistem igre.
  • plavac173
    2.6k
    Na "ovakvo" nesto mislim prvenstveno na izbor igraca i to sto imamo 2 napadaca u prvih 11. "Nebitno" tko ce povucenije igrat, naravno da netko mora jer nije sustav sa 2 naprijed vec 1, ali je cinjenjca da su 2 napadaca i ili ce se dobro snac ili nece, takodjer prilika za igrace iz drugog plana da dokazu od cega su.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.