• veselko tenžera
    1.5k
    Postava za HNL.
    Za Europu ovi od subote.
  • Peškaman
    2.9k
    Zabit još jedan,s 3 0 na HT,onda odmaraj Perkovića
  • Paggini
    10.7k
    Jebote s kojom lakocom španaju, nije Dinamo ovako lagan izgledao cijeku sezonu
  • Mrvica
    3.6k
    Kule planina, pokušavaju ga faulirat pa se sami ozljede :rofl:
  • dzis
    626
    Kakva relaksacija za moje oci usred ove bolne sezone. Jako je bitno ostat u ritmu pred Osijek.

    Ne pratiti rat koji ide sa juga,samo se koncentrirat na svaku iducu i uzeti duplu krunu (najsladu ikad)
  • javolimtebejako
    826
    ovo je zapravo prva utakmica u ne znam koliko dugo da necu strepit do kraja
  • dinon7
    554
    U neku ruku mi je i drago radi Jakira. Neka dobije malo mira i vremena da radi s ovom momčadi.
    Osjetno se dižemo kao momčad.
    Bravo plavi
  • Tongo Doumbia
    3k
    Ova postava igra jako dobro. Ali s obzirom da s limitiranim kadrom cijelu sezonu guramo na tri fronta, ja sam svo ovo vrijeme koliko - toliko zadovoljan.

    Jedino mi je trn u oku ta domaća utakmica s Hajdukom (0-0), gdje smo morali više i otvorenije. Iako su oni tada prebacili tijek svega na svoj mlin, na razne načine, a i nije da nismo imali prilike za bar jedan gol.

    Ta utakmica i onaj neobjašnjiv poraz u prvom kolu su nas i koštale na psihološkom planu, ali i lošijem skoru s njima. Sve ostale veće utakmice smo uglavnom pobjedili i nadigrali protivnika.

    Tako da, po meni, nije toliko loša igra presudila ove godine neke stvari. Ima i toga, jasno. Ali nadam se da najbolju formu lovimo upravo sada. To bi bilo krucijalno!

    Btw, dugo nismo imali igrača koji se tako lako nalazi u gol šansi kao Brodić, pa dečko je u prosječnom Varaždinu ima 10+ golova svaku sezonu, ne znam zašto ne bi i kod nas.
  • Ero
    942
    Samo se nadam da će ovo biti konstanta a ne puka slučajnost
  • dinon7
    554
    Kojom mirnoćom Max rješava situacije.
    Bravo Maxi
  • Paggini
    10.7k
    uzeti duplu krunu (najsladu ikad)dzis

    Trostruku krunu!
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Spikic puca iz ove situacije, a iz ONE dodaje.. aj moj Dario i ti nas jebes
  • Mihaljević
    8.7k
    Bernauer uvijek odigra 89min dobro, ali uvijek jednu kardinalnu grešku , baš me podsjeća na Thea u prvoj sezoni u Dinamu.
  • dzis
    626

    Iz tvojih usta u Bozje usi
  • Paggini
    10.7k
    Hahahaha pustaju sve je to zbog dinama na razglasu, jesu to pustali ikad?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.