• Mali dioničar
    14k
    Mislim da bi identitet kluba u zajednici trebalo i stvarati kroz umjetničke projekte.

    Moj prijedlog na tu temu bilo bi pokretanje projekta d art.

    d art - umjetnička slika Dinama

    Djeca, odrasli, amateri, profesionalci, studenti, umirovljenici mogli bi pisati, slikati, fotografirati, kipariti na temu Dinama.

    Dinamo bi mogao raspisati godišnje nagrade po kategorijama, a u žiriju bi mogli sjediti profesori književnosti, povjesničari umjetnosti i djelatnici iz odjela marketinga kluba.

    Recimo da su kategorije:

    Literarni radovi

    • literarni rad 1-4 razred
    • literarni rad 5-8 razred
    • literarni rad srednja škola
    • literarni rad odrasli

      Likovni radovi

    • likovni rad vrtić
    • likovni rad 1-4 razred
    • likovni rad 5-8 razred
    • likovni rad srednja škola
    • likovni rad odrasli

      Video produkcija - najbolji video sezone

      Foto produkcija - najbolja fotografija sezone


      Uz objavu godišnjaka u kojem bi bio naveden presjek te sezone djelovanja kluba. Vjerujem da bi se godišnjak Dinama mogao prodati u nakladi 20-30.000 primjeraka kao svjedočenje sezone odnosno tiskani dokument vremena.

      Baš za Dinamovog proljeća Ćiru i ekipu je naslikao i Generalić.
    9cwq4s3sgicunhpo.jpeg

    Recimo par mojih fotki koje naravno ne bih nazvao umjetnošću nego sam ih samo provukao kroz nekakav filter, ali mogu fora izgledati na zidu…

    htb8eynbvwwamx8c.jpeg
    99ilvnggbzpu5r62.jpeg
    shy0ghu86377rx5m.jpeg
  • Eduardo
    17.2k
    ovo je još jedna u nizu genijalnih ideja iz tvoje radionice. Iskreno mislim da bi trebala doći do ljudi u klubu i da svakako zaslužuje da joj se posveti pažnja i uzme u ozbiljno razmatranje.
  • Dino
    2.2k
    Mislim da je za ova zadnja dva rada prikladnija tema “Kutak za graficke radove” buduci da je ovo kaj je Mali dionicar postavio vise crtanje, slikanje i fotkanje nego racunalna kompozicija.
  • Peškaman
    2.4k

    Ne mogu naći temu,može se i tamo prebaciti,svejedno.
  • dinon7
    444
    Drago mi je vidjeti ovu temu. Ima nekih tjedan dana, javio sam sve svom tattoo majstoru i dogovorio termin na povratku kući iz Švicarske. Ono sto sam rekao je samo gle stari, bit će na gornjem dijelu tijela, i bit će vezano uz Dinamo. Ostalo ti javim.
    Sorry ako je off topic, za mene svakako zanimljivo jer možda se rodi pokoja ideja za art na mom tijelu.
  • Eduardo
    17.2k
    Foto produkcija - najbolja fotografija sezoneMali dioničar

    Ovako nešto? Evo, do sad nisam znao da HNS ima nešto na tragu ovog tvog prijedloga.

  • Mali dioničar
    14k


    Da, ali ovo je profesionalna fotografija.

    Mogli bismo birati i amaterske fotografije sa tribine. NE sa navijačke tribine nego sa "obiteljske" tribine, obične fotografije mobitelom.

    Jasno je da nije cilj "share" fotke na navijačke tribine i grupa je tu jasno po pitanju komunikacije, a ja mislim da je poželjno da obitelji i obični navijači dijele fotke sebe na utakmici.

    Više sam ciljao na literarne i likovne radove učenika. Tu bi se moglo zbilja naći lijepih umjetničkih djela, izvrsnih uspomena i podići svijest o klubu unutar zajednice.

    Kao klinac sam radio (pisao, crtao) vlastite Dinamove revije. Naravno da sad ni nemam pojma gdje su, ali bi to bilo živo blago da ih danas imam i pokažem svome djetetu.

    Na ovaj način ako oni prezentiraju što danas pišu i crtaju o Dinamu i to stavimo na neki server, to može biti inspiracija za generacije, a njima kao odrastu vrhunsko sjećanje na djetinjstvo.
  • Peškaman
    2.4k
    Možda nije mjesta za pitanje,ali,je li netko ima informaciju koji font je "zona dinamo" na headeru foruma?
  • Eduardo
    17.2k
    bilo je postavljeno već nekoliko puta, ali evo još jednom za download
  • superhik
    10.2k
    Foto tapetu koja je u tunelu kad igrači izlaze na teren, a na kojoj se nalaze podobni tatičari treba danas zamijeniti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.