• ZGV
    3.1k
    imaš pm vezano za zastavu
  • Rama86
    36
    Pozdrav svima
    Ako ima netko šalova za prodaju nek mi se javi :grin:
  • Guinness
    1.9k
    Uz ovu zastavu potražujem i dresove, preferiram matchworn ... 15ak ih je već u kolekciji tražim preostale što fale.Guinness

    I dalje potražujem. Uz ovo također i značke, kapetanske ili obične zastavice...
  • Miro93
    2.7k
    Zna netko nešto više o ovom šalu i ima li ga tko?
    Attachment
    šal (19K)
  • ZGV
    3.1k
    Rađen je u udruzi navijača Dinama tamo negdje 2003, 2004...
  • LM1995
    1.7k
    fhkrfixjx5s8krv3.jpeg
    95wo904qq0ovx5bd.jpeg
    Im[hopcee2rjj84rheu.jpeg
    img]/uploads/resized/files/1w/6x2i0sil99mu521z.jpeg[/img]
  • LM1995
    1.7k
    Opet cu pokusati. Ima netko neki šal koji nemam u kolekciji? Moze prodaja, a ovisno o ponudi moze i zamjena za neki od mojih. Takoder, za zamjenu imam dinamove dresove i šalove drugih klubova. Pozz
  • Neki tip
    19k
    Ima netko neki šal koji nemam u kolekciji?LM1995

    Samo preporuka.. Kaj ti ne bi bilo lakše postići željeno tak da nađeš fotku šala koji nemaš/tražiš i pitaš tko ima takav?

    Tko će ti u moru šalova razaznavati koji ti nemaš.. Ili ne znaš koji nemaš, ali očekuješ da će se netko udubiti i igrati se "prepoznaj razliku"? :)

    Ak nemaš fotku, opiši što nemaš, probaj dati neki kontekst, vrijeme kad se nosio, tko ga je izradio, gdje se nabavljao, kakva ekipa ga je nosila i sl..

    Sretno u svakom slučaju :)
  • LM1995
    1.7k

    Hvala na savjetu
    Tražim šalove sa slika (posuđene fotke jednog jačeg kolekcionara). Ako netko ima molim da se javi. Hvala unaprijed
  • nkdz
    829
    ovaj nk dinamo PURGERI sa zg grbom mi je brutalan, nisam ga vidio do sad.
    Nadam se da ima neku "vrijednost" tj.da nije s placa,
    jel se zna mozda od kuda je


    i btw. jebena kolekcija, svaka cast
  • ZGV
    3.1k
    Napravljen je u limitiranoj kolekciji jednog našeg dečka koji inače živi u Sloveniji.
  • ZGV
    3.1k
    Ako netko ima viška ovaj dinamo u sredini neka se javi da dogovorimo cijenu.
    Attachment
    tscx0o23eyl52q9a.webp (38K)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.