• masacusec
    3k
    hejter sam, znam...ali ovaj treći dres mi je naš najružniji dres ikada.
  • Kujtim Shalla
    2k
    mislim da nisu imali. Brutalan je, al za nevjerovst sa stiže tek za 2 mjeseca. Ja nisam iz zg pa ga najvjerojatnije nikad neću ni naći. Od ljeta stiže castore i kažu bit će svega
  • Mrvica
    3.1k

    Misliš na crni? Iskreno meni je odličan, bolji od zlatnog u svakom slučaju.:lol:


    Šteta, nisam ni ja iz Zagreba al nada umire posljednja. :rofl:
  • masacusec
    3k
    pardon, na ovaj "drugi" mislim, rozi
  • Mrvica
    3.1k

    Nije ni meni nešto ali eto, za složit garnituru dobro dođe. Da se razumijemo bolji je nego na slikama, ali opet boja mi se ne sviđa baš.
  • Kujtim Shalla
    2k
    Rekli su da će doći crni, e sad ako opet budu u ponudi Mw pa da se tako dodje do njega daj bože. Meni je puno novaca to pa mi ne igra ulogu jeli Mw ili nije. Svakako ću ga nositi. Rekli su na Maksimiru u šopu da će ponovo doći
  • Grg9
    0
    Kako se može objaviti slika?
  • Mrvica
    3.1k

    A dobro da, dresove šta nosam okolo su iz fan shopa a ovi MW su kolekcija tako da kad uđu u ormar nema im vađenja, osim kad mi se gledaju pa onda zavirim u ormar. :rofl:
    Što se tiče crnog pratim stalno, čim dođe XXL odmah naručujem.



    https://postimages.org/

    Može se ovdje objavit, nakon uploada će biti prikazano više linkova, kopiraj link na kojem piše ''Direktan link za forume'' i riješen problem
  • mlinka
    4
    Pozdrav svima.
    Tražim original ulaznice sa sljedećih tekmi ako netko slučajno ima:

    Dinamo - Viktoria Plzen 26.10.2023.
    Dinamo - Hajduk 21.7.2023.
    Dinamo - Hajduk 15.7.2023.
    Dinamo - Gorica 28.5.2023.
    Futsal Dinamo - Olmissum 29.5.2023.
    Dinamo - Hajduk 26.2.2023.
    Dinamo - Hajduk 13.8.2023.
    Gorica - Dinamo 24.4.2022.
    Hrvatska - Rusija 14.11.2021.
    Dinamo - Rapid 4.11.2021.
    Dinamo - Hajduk 12.7.2020.
    Gorica - Dinamo 18.10.2019.
    Dinamo - Young Boys 28.8.2018.
    Dinamo - Juventus 27.9.2016.
    Dinamo - Salzburg 16.8.2016.

    Otkup, zamjena, piva. Sve dolazi u obzir :D
  • Guinness
    1.9k
    Hrvatska - Rusija 14.11.2021.mlinka

    Ne postoje "prave" ulaznice za domaće utakmice reprezentacije od 2020. još (Švedska i Francuska doma su bile prve sa isključivo e-ulaznicama)
  • mlinka
    4


    Vidiš to nisam znao. Zanimljivo.
    U svakom slučaju, ako netko ima koju od ovih Dinamovih, neka javi.
  • Crusades1986
    9.5k
    Jel netko zna jel postojala kakva Diadorina majica sa sloganom "Dinamo svetinja"?

    Znam da postoji takva nekakva majica, samo nisam siguran jel to bilo od Diadore ili je ovako netko napravio?

    Ako netko ima i sliku, bilo bi super
  • R13S61
    188
    Je, od Diadore je...
    01.jpg
  • ZGV
    3.1k
    Diadora je svojedobno imala jako dobrih stvari, pogotovo je super bio retro dres sa brojem 10 na leđima. Dan danas mi je kao novi
  • jp23
    2.2k
    Čini se da je HNL album gotovo sigurno vani, barem koliko vidim u Panini kolekcionari Hrvatska
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.