• SjevernaStrana
    1.8k
    Žao mi je što su Demoni napustili stadion te propustili remek djelo ovog gospodina.
  • Paggini
    19.7k
    Peticija da se naziv threada promijeni u Ronaël Zvijerre-Gabriel #18
  • miro
    4.4k
    Meni bi čak bilo draže da se njemu ponudi novi jači ugovor na 5 godina, nego da dovedemo neko skupo desno krilo
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ponudit mu najduži mogući ugovor sada dok još nije postao vruća roba na tržištu.
    Ako odradi sezonu do kraja na nivou, ući će u zadnju godinu ugovora, a bit će zainteresiranih. Teško da ćemo u tom slućaju moći dobiti više od 4-5 mil za njega, i da će on htjeti ostati.

    #RPG ostani
  • ShanKu
    734
    kakav upgrade na Moharamija (čak i na Perkovića, ako bude sad igral na lijevom beku) :sweat: mislim, da smo svi toga svjesni
  • mali M
    5.1k
    ako bude sad igral na lijevom bekuShanKu

    Odlazi s ove teme vraže!!! :lol:
  • ShanKu
    734
    Shanku, odlazi!
  • SAS1987
    14.7k
    Jakir prije svake tekme bira ak treba R. Carlosa ili Cafua :strong:
  • cibona
    2.9k
    Fenomenalan igrač, mrcina na kvadrat. Jedva ga čekam vidjeti na prirodnoj poziciji, tek tada ćemo shvatiti o kakvom se igraču radi!
  • hardek
    2.8k
    RPG sve radi s tolikom lakoćom da to izgleda totalno jednostavno. Čak ni ne primijetiš da je to teško, dok ne skužiš da ostali to ne mogu napraviti
  • M94
    1.2k
    Mašina naša. :strong:
  • miro
    4.4k
    Na ovoj tekmi sam primijetio par puta da u kontri ulazi iza svog krila koje ga čuva i kreće prema sredini i onda kombinira s Baturinom i Sučićem. Nadam se da će se to ponavljat i uigravat i dalje jer fino otvara obranu protivnika
  • Captain America
    17.6k
    Nadam se da se dogovara novi ugovor.
  • Slush
    622
    https://youtu.be/_l1P05oYhxY?t=131

    Stampao sam da vidite veselje nase mrcine RPG-a. To je covjek koji zeli novi ugovor, to je covjek koji zeli igrat u Dinamu duze godina.
  • Mrvica
    3.9k
    Kakav monstrum od čovjeka, strašno kakva lakoća u svemu šta radi. :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment