• Navijač Dinama
    8.3k

    Ponovit ću što su već neki ponovili na drugoj temi.

    Je li Nauković u stranci možemo? Nije
    Je li Nauković frontmen BBB-a? Nije
    Je li Nauković frontmen liste Dinamovo proljeće? Nije
    Je li Nauković potvrdno rekao da neće trazit nista vezano za dugine boje i ostalo? Je
    Je li njegova supruga/žena rekla da taj čovjek ide u crkvu kad se već vodiš njome? Je, ide.

    Hoćemo li mi zbog Naukovića prestat sa skandiranjem "Hrvat sam bio i Hrvat ću biti, živjela NDH", Lili marleen desnicom, i dizat poruke podrške za HOS, branitelje i vojne operacije? Nećemo.

    Jel i taj isti Nauković zna tko su i sta su i kako diše 90% sjeverne tribine(BBB, ovdje ne mislim ljude koji imaju 5 sjevera i jednu krajnču po modernome ili su išli vlakom za Begeš pa se proistovječuju kao stara garda BBB po starome)??. Zna, i izašao ne susret i želi promjene kao isti ti BBB.

    Nemoj me tjerat da moram ičijije pa i Božje ime izustit u psovki, nerealan si malo previše, i previše čitaš ne znam što, ali je pogrešno i neobrazovno.
  • GaijiZG
    1.3k

    Čitaj s razumijevanjem, rekao sam potencijalni član Možemo ko god bi bio sad i u budućnosti, kužiš? Znači evidentno je da lista koja će imat ljude s lijevog političkog spektra, da će nailazit na prepreke, možda lekcija za budućnost?
    Znači čak i da je Mamić izmanipulirao ljude, Mamić nije bio s njima kad su imali 17 godina i politički se afirmirali, on samo igra na kartu ideologije. Al to znači da sa Mamićem ili bez Mamića, i obmanuti i većina neobmanutih bi imala problem sa nekim ko diše lijevo. Što je potvrda moje teze kakve je naravi Dinamo. I što će Dinamo bit demokratskiji, to će više dolaziti do izražaja, jer van HSP boomera, rekao bi da je Dinamov puk najnacionalnije osviješten kolektiv u državi. I to se očituje kroz ovoliko prašine oko potencijalnog Možemovca.

    Znači Mamić može samo nekog krivo etiketirat da je ljevičar, ali reakcija i sentiment navijač je iskren.

    A Mamić je vulgarna kriptočetnička kujica i glupo mi je uopće prati se na taj način, degutantan je taj vaš presing da se svako drugo mišljenje mora opravdavat antimamićevštinom.
  • Crle
    525
    Hahahaha ovdje i dalje ista priča
  • mali M
    5.1k
    A Mamić je vulgarna kriptočetnička kujica i glupo mi je uopće prati se na taj način, degutantan je taj vaš presingGaijiZG

    Bratko, ne sjedaju ni meni sva mišljenja svih ljudi na forumu, ali ovdje pišemo o vjeri, moralu, etici i ti ko predstavnik te vjere, morala itd sablažnjuješ već obe strane sa izborom riječi.. nemam ništ protiv ako je to tvoj način izražavanja, ali bez uvrede, to mi je jednako kako su i Mamiću puna usta Crkve i Međugorje, a frajer je sablazan za vjeru. I sa takvim izražavanjem i odabirem riječi samo sipaš vodu njima na mlin... Svako od nas pukne i tu i tamo se navuče na komentar, ali već par dana udaraš ko mujo... ajde uzmi malo predah, nađi malo mira.. ne vidim smisao ovakvoj komunikaciji pogotovo na ovakvoj temi...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ima ovdje zanimljivih teza...

    Osobno mi je najdraža ideja ukidanja vjeronauka u školama, koji je izborni predmet i ničije dijete ga ne mora pohađati.

    S druge strane... poželjno je da klinci u obrazovanju imaju dugine slikovnice i učenje o tome kako je normalno da ana ima dvije mame ili dva oca te da ana može postati ante, a ante ana. Čak štoviše, bilo bi super da je i obavezno.

    Na stranu što je to nemoguće, jer svako ljudsko biće na ovom svijetu ima oca i majku, njihov genetski materijal.

    Međutim, zašto ne biti uključiv u ovom pluralnom društvu, zašto moje dijete ne bi pohađalo vjeronauk u školi i bilo van doticaja sa duginim slikovnicima? Ja uopće ne tražim da tuđe dijete pohađa taj program, niti imam bilo što protiv toga da umjesto vjeronauka ima sat gdje će listati duginu slikovnicu.
  • Bruh
    955
    samo da dodam da se na vjeronauku uči i o ostalim religijama ne samo kršćanstvu. Jedino kaj bi trebalo dodat u srednje škole je da se klince nauči političkoj kulturi i neke osnovne stvari kako otvoriti poduzeće i to...
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Ma može sve, al mom djetetu nitko neće puniti glavu sodomijom i psihičkim poremećajima. To sam spreman braniti pod svaku cijenu.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ne znam kakvo je sad stanje al da pitam vas cija djeca idu u osnovnu i srednju skolu; jel ih pilaju tim woke glupostima?

    Mi smo imali profesoricu iz sociologije koje je klasicna woke skola filozofskog fakulteta i bila je ispred tadasnjeg vremena tak da nam je ona mimo programa pametovala o glupostima o kojima se danas u medijima pise. Svi su je gledali sa podsmijehom. U osnovnoj skoli ni traga toj propagandi.
  • Noel
    6.2k

    Čekam trenutak da jednog dana kad mi dijete u školi kaže da je bit peder bolesno i grešno socijala pokuca na vrata pod prijetnjom oduzimanja djeteta. To je trenutak di više nebi bio miran i gledao svoja posla kao do sad. Pokušavam ignorirat to kaj nam guraju svakodnevno i gledat svoj život i ne vrijedat i omaložavat nekoga i to je na kraju krajeva njegov osobni život i sloboda. Al na ovaj način opisan gore kada bi netko meni to uskračivao odlučio bi reagirati na drukčije načine. Kaj ti velis pod svaku cijenu. A to doslovno mislim.
  • Patak
    2.9k
    Takva su vremena. Olovna. Treba s djecom doma razgovarati i upozoravati ih i na stvari koje im se eventualno nameću u školi, a treba koji puta reagirati i u školi. Bilo koja udruga treba za sad odobrenje roditelja, par puta sam tako uspješno reagirao kad su došli a nisu imali odobrenje. Promptno su makli gostovanje jedne udruge u školi bez odobrenja roditelja s web stranice, i udruga i škola.
  • miro
    4.4k
    ne nameće se, ali djeca su sama već prilično woke orijentirana, kroz tiktokove, snapchatove i druge užase

    Isto tako ima djece koja su skroz desno nastrojena, mjere kukuruz i hejtaju židove, srbe i pedere

    Par ih misli da je Zemlja ravna ploča, ali ti su ipak u manjini

    Zanimljivo i jedni i drugi većinom idu u crkvu, ali ti mogu posvjedočiti kako i jedni i drugi isključivo slušaju cajke i to im je jedina religija

    Iz moje perspektive - grozno

    Edit - pričam o razredima od 5. osnovne nadalje
  • NitkoBitan
    17.3k
    Pa oke, tak je vise manje bilo i u moje vrijeme relativno nedavno.

    Imali smo i mi rasprave oko tih gay gluposti u osnovnoj skoli i ja sam bio na strani koja brani te bolesnike :lol: Kako ljudi odrastaju i sazrijevaju...
  • Noel
    6.2k
    Teorija evolucije i ravna zemlja. Dvije teorije. Svako ima svoje sljedbenike i to je u redu. Problem je kaj jedno je u knjigama školskim kao istina a drugo se posprdno gleda i naziva ludost. To su napravili od ovog svijeta u kojem živimo. Da su ljude isprogramirali na način da bolesnu ludu teoriju da su nastali od majmuna prihvaćaju a ravnu zemlju većina smatra ludošću. Znači ponavljam nastao sam od majmuna nije ludost ravna zemlja ludost. Nisam ravnozemljaš niti evolucionist ali ovo je primjer na koji način nas rade budalama. Moderna znanost i obrazovanje.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Taman završavam “Pristanak” od Vanesse Springore i “Zašto nisam kršćanin” od Bertranda Rusella, a vi krenete udarat po filozofiji i religiji ovdje

    Jaooo, k’o da već ne bacam previše vremena na Zonu
  • Tom Hanks
    3k
    Pogledaj crnce(i poneki azijati) pa reci da ne lice majmunima, ovo nije rasizam da netko ne skače odma ali svi imate oči valjda.I neandertalci i homo sapiensi su u prošlosti vukli na primate još no kroz evoluciju se napredovalo da tako kažem u svakom smislu.

    A jeli zemlja ravna ili ne nemam komentara...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.