• Krizy
    35.4k
    DATUM ROĐENJA: 27.01.2007.
    MJESTO ROĐENJA: Varaždin
    VISINA: 175cm
    TEŽINA: kg
    NOGA: Desna
    BIVŠI KLUBOVI: NK Varaždin
    POZICIJA: Desni bek (Desno krilo)
    BROJ:
    UGOVOR: 15.06.2025.
    22a480c52ec62bf7345e.jpeg
  • LaznjakProsineckog
    451
    16 godina, jedan od trojice sta je ostao sa seniorima u Rovinju, svidio mi se na prijateljkim utakmicama, ako bude uporan, imamo beka mladog i potentnog. Sretno Noa!
  • Zagi
    4.9k
    Tko je zadnji dobar desni bek iz akademije?
  • Thompson
    52


    Tin Jedvaj rekao bih. Cak je i Tin Hrvoj pokazivao potencijal u skoli i u drugoj ekipi, sad je standardan u Radomlju, ne pratim ga pa ne znam kakav je tamo.
  • Zagi
    4.9k
    Jedvaj je nategnuto bek.
    Bome i meni je inicijalna misao bio Vrsaljko. Nadao sam se da sam nekog zaboravio po putu.
    Čestitke selekciji i trenerima.
  • Thompson
    52


    Jedvaj se kod nas prodao u Romu kao desni bek i to za dobre novce u to vrijeme.. A zao mi je za Hrvoja sto nije uspio kod nas
  • Mandelinho
    330
    Jedvaj je kod nas igrao na poziciji stopera, i možda koju kao zadnji vezni..

    Zbog Stojanovica i Mohe nismo dugo stvarali igrača za tu poziciju, pa nam danas jedini izbor u repki Juranovic, Stanisic..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Zbog Stojanovica? :lol:
    Stojanovica se toliko razapinjalo i pljuvalo da je iz skole izasao bilo kakav balavac sposoban pravocrtno trcat dobio bi priliku. Zato su i doveli Moharramija da uguse nase svjetske talente nakon ere Stojanovica, a onda i Ristovskog. Ubise nam dicu furesti.
  • Mandelinho
    330
    Kolega, pa nisam ni mislio na to u stilu da je on superkvalitetan :lol:

    Samo kažem, bio je investicija od 2-3 miljuna €, slovenski reprezentativac, i imao si Mohu kao backup koji je bio na posudbi u Lokomotivi sezonu
  • Krizy
    35.4k
    Kazali smo, mlađahni kadet Mikić zaista je na sebe skrenuo pozornost na ovim pripremama.

    - Ove pripreme su mi veliko iskustvo. Najmlađi sam ovdje, idem u treći razred Grafičke škole. Počeo sam u Varaždinu, u Varteksu. Kad sam napunio sedam godina, dobio sam poziv iz Dinama. Bio sam na probi, prošao sam, uzeli su me i registrirali. Inače, prvo sam bio desno krilo, a sad sam vraćen malo unazad, pa sam desni bek - priča nam iznimno simpatični Noa.

    I on ima svog uzora...

    - Moj uzor je desni bek Hakimi! Da, u subotu sam upoznao Mihaela Mikića. Baš mi je bilo drago kad me pozdravio i kazao da samo tako nastavim kao njegov prezimenjak.
  • SAS1987
    13.3k
    Zbog Stojanovica i Mohe nismo dugo stvarali igrača za tu poziciju, pa nam danas jedini izbor u repki Juranovic, Stanisic..Mandelinho

    Da nema slovenaca bili bi prvaki svijeta :lol:
  • Rakovica1986
    536
    Znam da smo u fazi pojačavanja i kao nemamo vremena za ultra mlade, no kada staviš dečkića od 16 godina da igra sa seniorima i on kroz par utakmica pokaže da ima smisla i da se snalazi u sustavu to treba pametno iskoristiti. On neće bit ljut ako ne igra, u konačnici može nastupit za juniore ako raspored to dopusti, a potencijalno imaš beka koji će rasti uz dobre mentore i dobivati na samopouzdanju. Tu sad dolazimo do toga imamo li kvalitetnog stručnog kadra da s njim radi intenzivnije pogotovo u fazi obrane.
    Samo hrabro Noa!
  • Krizy
    35.4k
    MikiĆ ali dobro :smile:
  • Yovitssa
    313
    Danas opet odličan. Na Indexu čak spomenuli kako djeluje bolje od Mohe. Trebalo bi mu pružiti šansu bez obzira na godine. Nekad previše strahujemo i ne dajemo priliku klincima, a sjećam se da je RBS u Haalandovoj eri protiv Redsa u LP startao s 8-9 teenagera...
    Samo naprijed Noa!

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/dinamo-makedonija-gp-41-brodic-zabio-dvaput-klinci-odigrali-odlicnu-utakmicu/2529697.aspx?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.