• Krizy
    35.4k
    DATUM ROĐENJA: 31.01.2005.
    MJESTO ROĐENJA: Zagreb
    VISINA: 183cm
    TEŽINA: 70kg
    NOGA: Lijeva
    BIVŠI KLUBOVI: NK Dubrava, NK Lokomotiva
    POZICIJA: Lijevi bek
    BROJ:
    UGOVOR: 18.06.2025.
    pxl-041023-104192060_TTF9bTz.jpg
  • Krizy
    35.4k
    Borna Graonić je - lijevi bek.

    - Krenuo sam iz Dubrave, s devet godina sam došao u plavi dom. Na zimu 2018. godine sam otišao u Lokomotivu, u ljeto godinu dana kasnije sam se vratio. Ove sezone sam za juniore igrao lijevog beka, desnog beka, lijevo krilo, desno krilo... U Lokomotivi sam igrao i zadnjeg veznog, nešto malo i na poziciji stopera. Nisam igrao samo špicu - kaže nam Borna.

    Inače, za ovog iznimno talentiranog mladića stoji jedna zanimljiva priča.

    - Krenuo sam kao - vratar! Međutim, kad sam slomio ruku, onda sam postao igrač.

    Pitali smo dečke nadaju li se da će i dalje ostati u kadru momčadi Sergeja Jakirovića.

    - Svi se nadamo da ćemo ostati, iako je to možda malo nerealna želja. Ali, uvijek se treba nadati... - priča Graonić, koji je završio Poštansko-telekomunikacijsku školu.

    - Krenuo sam ranije, zato sam već gotov sa srednjom školom. Kad sam bio manji uzor mi je bio Messi, a kad se radi o mojoj trenutačnoj poziciji uzor mi je Marcelo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.