• Dinaminjo
    939
    Mozda bi i izgledao na nesto da je igrao u kontinuitetu.

    Ovako su svi neustimani
  • CastAway1986
    1.5k
    Ogi je klasični wingback , odgovara nam samo u 3-5-2 formaciji , sa četiri natrag vidljivo je koliko je obrambeno loš
  • Maxova dijagonala
    331
    Evo i joško jeličić se p...o po njemu.
    Realno može joško bit ovakav ili onakav ali tu je u pravu...
    Ogi nažalost nije igrač ni za rotaciju dinama.
  • NitkoBitan
    17.5k
    Do zime traje posudba. On eventualno moze biti rotacijski igrac, a na klubu je da napokon dovede pravog rjesenje. Niti na Oliverasa ne mozes ozbiljno racunat kad nema minute seniorskog nogometa.
  • Praskaton
    2.3k
    joško jeličićMaxova dijagonala

    Iz dana u dan postaje sve gadljivija pojava
  • Maxova dijagonala
    331
    Ma ljudi mi od leovca nemamo solidnog beka i to je sramota.
    A leovcu smo se isto rugali sad ispada jordi alba za ogiwaru ljubicica bogdana i slicne.
  • Sibirski plavac
    1.8k
    Ogi nije Alphonso Davies, ali ne vidim po čemu je gori nego što su bili razni Lecjaksi, Moubandjei ili Čabraje. Po meni za rotaciju taman.
  • BBBaranja
    2.5k
    Ogi je sasvim solidan wing back za formaciju 3-5-2..
    Čovjek nemre igrati lijevo kad smo s četvoricom iza,tu više krivim trenera koji ga je tamo stavio nego njega koji je propustan dosta.
  • Zg123
    297
    Kukalo se kako ga Jakir zapostavlja i da zbog Ristovskog sjedi na klupi, a mislim da je svima jasno da se na zimu treba rastati s njim. Svako malo je prehladjen i ozljedjen, nema nikakvu konstantu, a u obrani je malo jaci od kisele vode. Ne znam kako imate toliko opravdanje za pojedine novopridosle igrace, a pljujete po Ristovskom, Petku i ostalima koji su toliko srece nama navijacima donjeli
  • Nino Bule
    13.8k
    U ovakvom raspadu ekipe izgleda kao da smo debili jer nismo prihvatili 14 milijuna za baturina kako izgleda i kakve partije pruža rekao bi covjek da ne vrijedi 5 milijuna, ajmo pricekat ozbiljnog trenera i kraj polusezone pa cemo pricat kakav je, mene kod njega najvise brinu konstante ozljede.
  • Big Daddy
    1.3k
    Tu ima istine, isti odnos prema svima. Isto tako NEMA zivljenja na staroj slavi, samo trenutna forma, kako za nove igrace, tako i za “senatore”.
  • Big Daddy
    1.3k
    Bati me uzasno razocarao zadnjih nekoliko tekmi., znaci igrac preko kojega bi trebalo sve ici, je skroz nevidljiv, misterij mi je…
  • CastAway1986
    1.5k
    onda na zimu po Jurišića iz Osijeka
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.