• Paggini
    10.2k
    ne zaboraviti njegovih 20-ak utakmica u nasem klubu (jedan u nizu

    Sve poslije rujevice je odigrao na vrlo visokoj razini, a tako i nastavlja.
  • Krizy
    38.4k
    Hoxha je novi Kastrati, samo druga strana.
    Albanci s brzinom bez tehnike.
    Može pomoći u ovim run n gun završnicama i to je to.
  • Danko
    728

    Da ,isti kastrati
    Da ,i danas je bio run and gun pod kraj
    Daj se prebaci na košarku ili kupi naočale .
  • Krizy
    38.4k
    Ok stručnjak.
    Nisam siguran da razumiješ kakav je to nogomet, jer ovo je bila definicija tog nogometa u vremenu dok je on bio na terenu.
    Uništio Juranovića koji je skoro ispao iz lige, u HNL izdominirao s jednim golom u 20 utakmica.
    Ispričavam se, čak je lošiji od Kastratija na svome vrhuncu.

    Na ovaj završni retardirani dio upisa ne znam ni kako odgovoriti, uvijek su mi bili fascinantni oni koji koriste "prebaci se na ovo ili ono, kupi si naočale".
  • mokoxax468
    397
    Meni je stvarno fino odigrao, nije bila samo trka, ovaj drugi gol je navukao dvojicu, pričekao suigrača i odlično ga proigrao
  • Jos-Optimus
    793
    sorry, ali loviš se na prvi dio...nakon Rujevice to nije isti čovjek i veze to nema s Kastratiem, baš ne kužim usporedbu, posebno dio gdje je tek došao
  • Krizy
    38.4k
    Hahahaha ja se lovim na 19 loših utakmica, a oni koji spominju jednu dobru se ne love na jednu.

    Ok, neću više komentirati dok ga ne vidimo još.
    Jedva čekam.
  • cibona
    1.8k
    Kao što smo više puta naglasili, Hoxha je solidan rotacijski HNL igrač koji zadnjih 15 minuta može donijeti željenu energiju u trenutku kada napadamo suparnički gol.

    Naravno da je došao do izražaja protiv nas koji igramo vjerojatno najsporiji nogomet od svih reprezentacija na ovom euru.

    Ne shvaćam pojedince koji sada govore da nam ne treba lijevo krilo za pohod na ligu prvaka. Naravno da nam treba.

    Međutim, treba priznati da je danas odigrao vrlo dobro, čak je začudo djelovao kao tehnički potkovan igrač.
  • Paggini
    10.2k
    Hahahaha ja se lovim na 19 loših utakmica, a oni koji spominju jednu dobru se ne love na jednu.Krizy

    A mislim, niti je propalica kastrati, niti je zvijer s kojom lovimo LP. Dobro igra, jako dobro, al sad jel moze tu razinu drzat, ne znam.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ajmo se sloziti svi da je Arber zvijer ........... za jedan Slaven Belupo recimo
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Prva utakmica mu je bila Lokomotiva i 0-3, došao iz puno manje opterećene sredine u Dinamo, koji je u najgorem momentumu u zadnjih tko zna koliko godina.

    Vidjelo se nakon Rujevice da je odigrao dvije ozbiljne i konkretnije utakmice (Osijek doma i uzvrat Kupa).

    Ovo danas nije slučajno. On ima impresivan prvi korak u primanju i lako se odvaja, pa i da ima samo to, uz dobro "brušenje", od njega se može napravit moderan i europski igrač. Plus je uvijek gladan i ide 200% u svaki duel i trk, očito nam toga fali u genima

    Osim toga, momak je danas ušao na utakmici Eura, donio svježinu i sačuvao svojoj momčadi vrijedan bod.
    To je elementarna i oku vidljiva činjenica, sve druge priče su pljuvanje u dalj.
  • Patrik11
    128
    hoxha je mnogima postao trn u oku nakon sto se narugao nasoj obrani danas šteta sto nije i zabio
  • Danko
    728

    Ma ne ,vjeruj stručnjaku @krizy , to ti je kastrati vol2
  • Filip 91
    579
    Samo debilima je zbog toga trn u oku. Dečko je profesionalac i naravno da će davat sve od sebe za repku.
  • Patrik11
    128
    citajuci neke komenatre to djeluje tako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.