• Kadzior
    19
    Nisam odlučio za koga ću glasati. Spremam se danas-sutra temeljito pregledati kandidate pa donijeti odluku. Bliže sam listi DP s obzirom na jučerašnju izjavu da se jedva skresala lista na 25 ljudi kakvi su još kandidati bili u opticaju, ali konačnu odluku ću donijeti nakon malo istraživanja.
  • Mr Blue
    3.4k
    Gdje je itko s liste Dinamovog proljeća ikad izjavio da će u Dinamu gurati "dugine boje"?

    Imate li jedan izvor ili samo pišete gluposti i spinate?
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Prijatelj koji planira na izbore mi je sinoć poslao poruku nakon RTL Direkta i pitao jesam gledao vođu liste.Kadzior

    Ako ti prijatelj ima vise od 7 godina onda ima veliki problem sto ne razumije hrvatski jezik. Kao sto se knjiga cita sa razumijevanjem tako se emisija gleda i slusa sa razumijevanjem. Pomozi mu dok nije kasno…
  • emilperska
    3.2k
    S Franjom Tuđmanom bi se vjerojatno složio po 90% pitanja, ali po pitanju Dinama ne bi. I nikad ne bi za njega glasao na nekim eventualnim izborima u Dinamu, ali bi ga uvijek odabrao na političkim izborima ispred raznih zelenih aktivista, briselskih vazala i administratora, djece ubojica s Bleiburga itd. Tako da sam uvjeren da to što se eventualno ne slažemo s vlasnikom Pivovare Medvedgrad oko nekih ekoloških ili ideoloških pitanja neće imat utjecaja na to što će on prvi izrešetat Domaćicu i ex udbaše na zajedničkim sastancima.

    Na nama je da kampanja bude staložena. Npr. da se Šimenca priupita o nekim stavovima u prošlosti, odnosu s Kolindom pa onda i odnosu s Glavom. Da se nepoznatog sina poznatog oca pita zašto ne dolazi na Skupštinu Zagreba, zašto se odjednom odlučio koalirati s bandićevcima itd. Uostalom, pitajte ga kad je zadnji put bio na utakmici.
  • Nino Bule
    11.6k
    Kak smo tocno dosli na temu toga za koga bi vi glasali u slucaju da se franjo tuđman digne iz groba, mozemo li molim vas ostat na temi izbora za skupstinu dinama
  • Jaro
    5.7k
    khm... samo Tudjman ti je bio dio pokreta koji je ubijao u Bleiburgu...
  • X0l
    16
    Mene zanima zas sam ja komunist ak ne jedem meso. Nemrem povezat nikak. I zas nebi mogo navijat za Dinamo? Kaj to onda znaci da ne smijem na tekme dok ne strgam bar dva odojka?
  • emilperska
    3.2k

    Pa nije on bio.. i mi smo dio pokreta koji okuplja (iako uglavnom desnu populaciju) i lijeve i desne pa ja ne odgovaram za postupke Naukovića u njegovo privatno vrijeme. Kao što ti ne odgovaraš za moje.
    FT je utamničen 70ih od istog pokreta kojeg je bio dio, ako ćemo istom logikom..
  • superhik
    10.4k
    Jedan anoniman lik u Facebook komentarima "Ako Nauković bude u skupštini Dinamo će igrati u duginim bojama" > dugogodišnja borba za demokratski Dinamo, stavljanje svoga imena u javnost kad je malo ljudi za to imalo hrabrosti, opetovana borba za mogućnost više lista...
    Takav state of mind ti je to
  • Nino Bule
    11.6k
    Pa nije on bio..emilperska

    Bilo bi pametno tu temu preselit negdje drugdje, inace franjo ti je 45e bio u generalštabu u beogradu dok se odvijao blajburg, tako da nema smisla ta prica, pogotovo u kontekstu naukovica i njegove povezanosti s komunistickim zlocinima iz drugog svjetskog rata
  • Ludovic IX
    5.5k
    "Sudionik antifašističkog pokreta od 1941., kao obavještajni časnik".. sumnjam da baš nije znao. netko tko je postao general major , nije mogao biti onaj tko ne ide niz dlaku komunistima.

    sto se dogodilo 1961ee u njegovoj glavi da je otišao iz JNA, to ne znamo. poslije je bio izrazito nacionalno osvijesten ali do 1961ee, nebi bas se kladio da je tako bilo.
  • Papastrumf
    9.9k
    Vratite se na temu izbora u dinamu. Manite se politike ovdje.
  • Teofil Kateran
    876
    Ma ljudi su postali prenaivni. Sve kaj se pročita na komentaru glavinih botova na fejsu mora bit istina. Umjesto da čitamo rasprave kako napraviti bolji Dinamo, kako ljudi sa određene liste to žele napraviti mi čitamo o politici i LGBT-u koji nemaju veze s ničim. Evo probudim se ujutro i već 15 minuta samo na ovoj temi čitam kaj se napisalo od jučer navečer.

    Dajte ljudi probudite se i pišite konstruktivno i vezano za temu, treba raspravljat svakako, ali vjerovat u svakakve gluposti i odlazit izvan granica je stvarno previše.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nemojte dopustiti da vam trolovi s interneta i tattićevci unesu kamen smutnje. Jedna profile slika se pretvorila u frontama liste koji će se zauzimati za dugine boje na dresu i da u klupskoj kantini bude samo veganska hrana.

    Budite pametni. To je ekipa koja je pustila u javnost spin da je puštanje ekipe iz Grčke bilo plaćeno iz proračuna. Dobar dio tih botova je plaćen baš sa ciljem da se unese razdor.
  • javolimtebejako
    724
    bas sam sad pogledao i pomislio to :smile: taman pitanje i odgovor za kraj gostovanja u emisiji + komentar o 20 godina gledanja u ledja nadmocnijem suparniku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.