• deda
    28.1k
    30% ovog foruma je glasalo za Možemo. I šta ćemo sad? 30% je glasalo za HDZ. I šta ćemo sad? 30% ovog foruma su desni radikali. I šta ćemo sad? Da vas sve skinem s kurca i ovog foruma i vratim se na nas pet osnivača. Jel to vama demokracija, jel to hoćete? Možemo i ugasit Zonu ovog trena. Jel to hoćete?
  • Dudu9
    447
    I da je član stranke di je opet problem?
  • Mr Blue
    3.4k
    Pročitao sam raspravu ovdje o ESGu i sablaznio se. Sablaznio se činjenicom da netko uopće može pomisliti da će lista iza koje stoje hardcore Dinamovci na silu gurati nekakav LGBT lobi, da će njihovim izglasavanjem zbog te stavke Dinamo igrati u duginim bojama, itd. U redu je bojati se, u redu je i propitkivati, no kad vam više drugih forumaša istakne brojne druge prihvatljive primjere u kojem smjeru to može ići, a u glavi mi je kao banalan primjer ostao suradnja s braniteljskim udrugama, onda vaše drvljenje da ćemo se pretvoriti u ljevičarsku zadrugu u mojim očima je, sorry dečki, čisto trolanje. Ako nije trolanje, onda jednostavno niste upoznati s ljudima koji stoje iza liste. Jer ponavljam, takve insinuacije za listu koju čine hardcore Dinamovci su toliki odmak od stvarnosti da je to bo-le-sno.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Jedan čovjek vlastoručno uništava temu. Fascinantno.
  • Olmic
    2.7k
    nije nuzno problem jer on nije dp nego je 25 ljudi koji ste odabrali , a rekao sam da bi volio da napokon Dinamo bude apoliticna grupacija, mozes suradivat s onima koji su na vlasti u mjeri koju moras i to je to. Ima 24 ljudi ( 25tog jos ne znamo, po cv svi uspjesni sposobni mladi ljudi ( i @deda , sala mala ), ali vecinu njih ne znam, zato mi se svida predstavljanje Kovacevica i volio bi da se nastavi u tom tonu.
  • Pop corn
    5.2k
    Nisam dobio odgovor hoce biti javne tribine/online diskusijeOlmic

    Već je krenula online diskusija ispod svakog videa predstavljanja kandidata. Pitanja se spremaju i odgovorit će se na njih.

    Je li Ivan Naukovic clan stranke Mozemo?Olmic

    Nije!
  • Ludovic IX
    5.5k
    trolanje ili traženje dlake u jajetu..ne možeš nać ništa drugo s čim bi oblatio program i onda se hvataš za nešto bezveze.

    po meni greška da su u javnost izašli samo sa tim kratkim programom a ne odmah sa cijelim objašnjenim jer ako čitaš komentare, program ispada kao da je lista djeda mraza pa će netko to ipuniti jer mi to kao želimo.

    mi znamo da to nije tako, ali onaj tko želi pljuvat po programu, imao bi puno manje municije da je svaka točka odmah u javnosti i raspisana.. tam piše da su objašnjene u storyima..ali ne gledaju svi te storye
  • Efes Pilsen
    6.9k
    a sta tek moze napravit vojska botova...
    Covjeku se uzima za zlo slika iz zajebancije sa subarom i cinjenica da je podrzavao Mozemo. U gradu u kojem je vjecni vladar Bandic i u kojem se cekala promjena jako dugo i kad se pojavilo nesto on je imao obraza podrzat? Sad ce ispast da su na vlasti jer niko nije glasao za njih.
    Sto se mene tice, da je na listi deda i 10 patuljaka glasao bi za njih, a ne ovako ozbiljna lista s ljudima punim poslovnog i navijackog iskustva.
  • sport
    2.3k
    25 član liste DP i kandidat za predsjednika nije član ni jedne stranke.
  • Nino Bule
    11.6k
    Valjda je jasno da svih 30 ljudi obe liste je za nekoga glasalo u zivotu i vjerovatno ce se naci glasac svake parlamentarne stranke, drvit o naukovicevim politickim preferencama nema smisla. Ako je bio politicki angaziran na neki nacin (ko otto u gradskoj skupstini ili dudo šimenc i hdzu) onda i razumijem propitkivanje ali ako se sve svodi na to da je na fejsbuku dao podrsku tomasevicu 2016e godine onda nema smisla zatrovat temu time 5 stranica.
  • Olmic
    2.7k
    hvala :)
  • austrijanac
    2.7k
    Ne vidim problem niti raspravjlanja o ESGu.
    Pa izbori su, nek se raspravlja.

    Na kraju krajeva, ko je moga zamisliti lani da će se u Dinamu raspravljati o ESGu?
  • Jaro
    5.6k
    onaj tko želi pljuvat po programuLudovic IX

    Pljuvat ce i ovako i onako. S takvima uopce ne treba ulaziti u diskusiju.
  • X0l
    16
    Deda nemoj se sekirat dobra je rasprava, nije otisla u neprimjerene tonove i razjasnili su se neki pojmovi. Ja sam ovdje dosao prvi put i meni ovo sve daje nadu za neki bolji Dinamo. Kroz par godina bu tribine pune svaku tekmu, imate jebenu pricu. Piva nije neka doduse al vidim da i tu ima dobrih prijedloga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.