• badjibadara
    1.7k
    Mirko okružen ekipom klimavaca, ili Zeko okružen vrhunskim stručnjacima.
    Mislim da je izbor jednostavan. Zeko još nije predsjednik, velike su šanse da možda i neće biti, tako da trenutne izjave nemaju toliku težinu. Samo se sjetite rijetkih izjava sadašnje uprave i tih gafova.
  • plavac173
    2.6k
    Mirko okružen ekipom klimavaca, ili Zeko okružen vrhunskim stručnjacima.badjibadara

    Naravno da Zeko, to nitko iole normalan nece negirati.
  • Purgeri
    422
    Nevjerojatno je koliko se neki trude da se ovo prikaze kao nekakav Zajecov skandal. Cuj, ovaj je preveo na tri prevoditelja. Inace, prvo znacenje te rijeci koja se prevodi sa good na istim tim prevoditeljima je beautiful. Ali potpuno nebitno, da, mi u najboljem slucaju imamo 4-5 dobrih igrača na europskom nivou. Zelite li predsjednika koji realno gleda na stvari ili predsjednika koji misli da imamo 11 fantastičnih igrača, jos boljeg trenera, najbolju upravu i da je sve u klubu divno i krasno? Ako to mislite, onda je Barišić za vas sjajan izbor.

    Uostalom cemu mi pricamo?! S druge strane je jebeni Mirko Barišić, a vi radite dramu od ove Zekine izjave. Znaci altrenativa je polumrtvi covjek cije su glavne karakteristike nemoralne zakulisne igre i držanje lojtre Mamicu. O svemu se moze diskutirati, naravno i o ovoj Zekinoj izjavi, ali do koje mjere neki samo cekaju da se uhvate za nesto i poseru nesto sto je miljama ispred alternative, bolesno.
  • San Lorenzo
    11.5k
    Više se postova ispucalo o Zajecovim izjavama nego o Hanželovim i Barišićevim šalabahterima...pokazatelj reality show mentaliteta kod pojedinaca.
  • scooniepenn
    1.8k

    Isto vrijedi i za Dražena Antolića. I kao što je netko gore napisao, novinari ne stavljaju naslove, već urednici.
  • ZGWest
    551
    Ovime si sve rekao.
  • ZGWest
    551
    Uz to sve, tko kaze da mumija i hanzel nemaju neke ljude u medijskom prostoru iza sebe?
    Da se mozda i namjerno plasiraju takvi naslovi?
    Nece se oni predati samo tako.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Majko mila kao da je rekao da će zapaliti Maksimir. Neki od vas stvarno nisu pri sebi i čini se kao da ste čekali prvu priliku da čovjeka popljujete. Jebena sramota.

    Najbolji mi je ovaj koji je preveo s 3 prevoditelja i onaj drugi koji viče da ga se ne može braniti.

    Veliki skandal. :gasp:

    https://net.hr/sport/nogomet/stjepan-deveric-za-net-hr-makli-su-me-iz-skupstine-dinama-jer-su-znali-da-cu-glasati-za-zajeca-c54f227c-db8a-11ee-aac2-0a205096a2b9
  • Ivdzo11
    3k
    Dinamova vladajuća garnitura još jednom je odlučila medije odvojiti od skupštinara, u nedjelju ih staviti u odvojenu prostoriju. Ljudi u klubu očito ne žele da novinari uživo prate tijek cijele skupštine. Zanimljivo...

    Predsjednica uprave Vlatka Peras već je u nekoliko navrata ljudima oko sebe u klubu poručila kako bi u slučaju Zajecove pobjede u nedjelju istog trenutka - otvorila bolovanje.

    Pa sta je ovo majku joj je****
  • Mali Zeus
    9.7k
    Joj ne. Kako li će klub funkcionirati bez Vlatke na bolovanju..

    Što se tiče posebne prostorije, što točno žele sakriti s obzirom da je glasanje javno.
  • Klenx
    4.1k
    Radi guzica, radi…
  • San Lorenzo
    11.5k
    Zašto bi išla na bolovanje ako svoj posao obavlja pošteno, odgovorno i marljivo? :brow:
  • Dzgšb
    267
    Očekujemo pljuvačinu od lešičkog žestoku, dirnulo mu se u tajnicu vlatkicu
  • Mihaljević
    8.1k
    Kako mašinerija radi od 5 ujutro - 15 članaka o dešavanjima iz kluba, prije najvažnije utakmice žele uvesti pomutnju u igrače i stožer, Dinamo im ništa ne znači, ništa! Ni ja ne mislim da je Zajec idealan predsjednik za Dinamo, ali nakon njihovih sranja jedino koji ispašta je Dinamo, i samo Dinamo. Daj Bože da otvoriš bolovanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.