• Sajla
    4k

    da.. nama praznik, njima sprovod.
  • Bosskovitz
    8.2k
    bilo bi lijepo kad bi klub nešto organizirao povodom glasanjaSajla

    Klub je prve, povijesne izbore popratio jednim jedinim postom na Facebooku. Neće klub ništa organizirati dok ne počne izbore smatrati vlastitim trijumfom i Danom Dinama, umjesto nužnim zlom i kompromisom na koji je njegova vrhuška praktično natjerana. Sreća u nesreći je da svatko od nas svojim glasom može utjecati na to da ta promjena dođe čim prije ;)
  • marcio amoroso
    33.6k
    Ono što mi moramo uraditi je izaći na izbore i pokazati da nam je stalo.

    Svakog od ovih 30 i nešto ljudi na našoj listi ili oko nje poznajem osobno i za svakog sam spreman dati ruku u vatru da će raditi isključivo za dobrobit kluba. Za svakog od njih sam sto posto uvjeren da je spreman prevrnuti doslovno svaki kamen da Dinamu bude bolje.

    U ovo vrijeme su svi ti ljudi dali sate, tjedne, mjesece i godine da bi mi imali priliku glasati. U slaganju ovoga programa i svega okolo su svi ušli sa toliko energije i entuzijazma da je to neopisivo.

    Imamo napokon priliku da se izborimo da nam klub vode ljudi kojima je doista stalo do Dinama i za koje smo sigurni da će davati sve od sebe. Grešaka će biti jer je ljudski griješiti, ali više nikada nećemo morati sumnjati u dobre namjere.

    Izađite na izbore, dođite na Maksimir. Neka se vidi da nas ima i da nam je stalo.

    “Nijedna ideja nije tako moćna kao ona čije je vrijeme došlo”

    Dinamovo proljeće
  • Jurki
    9.4k
    bilo bi lijepo kad bi klub nešto organizirao povodom glasanjaSajla

    Nek se klub pobrine samo to da izbori prođu bez repova i da bu sve posteno. I cisto dosta.
  • Mrvica
    3.5k
    Podcast sa Globanom sam pogledao a da nisam trepnuo, milina je slušat ga i mogao bi 6 sati u komadu da je toliko trajao podcast! Aktivno radim na slobodnom danu da dođem u Zagreb na izbore, ali bilo kako bilo glasat će se. Dan d dolazi, i sve sam nestrpljiviji. Dečkima i našem Zajecu želim svu sreću ovog svijeta u subotu i nadam se u budućnosti našeg voljenog kluba, napokon dolazi zora! A članovima mogu poručit (iako moja poruka ne znači baš ništa) da izađu na izbore pa makar i online, ovo je povijesni trenutak! Neka živi Dinamo i majka Hrvatska! :heart:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Nije važno kak je klub popratio, mislim bilo bi zakon da bude baš događaj, mislim da je @Bosskovitz imao neke sjajne ideje, važno je da dođemo i glasamo ili glasamo od doma.
  • đole
    301
    Nisam nigdje naletio na podatak, di bu se glasalo na stadionu?
  • kibic
    1.1k
    Taman slušam. U šumi ovih bedastih var skandala baš mi je ugodno za slušat.
  • Mrvica
    3.5k
    stvarno je, pustit mozak na pašu i slušat. :lol:
  • Bosskovitz
    8.2k


    U klupskim prostorijama. Bit će jasno i vidljivo označeno, kad dođeš do zapadne tribine - nećeš moći fulati.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Nikad nisam sudjelovao niti razmisljao o online glasanju.
    A sad se pitam, posto je glasanje cjelovito 'online', tj u sustavu a ne papir i olovka, da li postoji mogucnost podataka tko je glasao za koga?

    Jedan dio mene i dalje strahuje za malverzaciju ovog online nacina glasanja. A siguran sam da ce lista dinamovo proljece dobiti barem 8 tisuca glasova.
    Ukoliko izadu rezultati i pise da je ta lista dobila recimo 4 000 glasova, postoji li mogucnost da se vidi tko je glasao. Ne toliko za druge, nego bih cisto volio vidjeti kome je pridodan moj glas.
    Mislim mozda zvuci suludo i mozda nije u skladu demokracije, ali kod ovog nacina glasanja ne postoji totalna anonimnost, sigurno netko negdje moze to provjeriti.

    Ja nisam siguran hocu li ici fizicki ili online. Ali sam siguran da cu slikati/snimati moj izbor kod glasanja, jer ako postoji 0,001% sanse da mozes imati uvid za koga si 'glasao' zelim dokazati ako je moj glas dodan pogresnoj listi.

    Znam da zvuci paranoicno ali stvarno se zelim osigurati u svakom slucaju.

    Mozda postoji nacin da postoji mail na koji se moze poslati slika kao dokaz glasanja, i objediniti broj glasova. Recimo da 3 000 ljudi posalje na taj mail svoj dokaz o glasanju, onda nitko ne moze tvrditi da je ta lista dobila 2 000 glasova, kad imamo tisucu dokaza vise.

    Oprostite mi, samo razmisljam na glas, ne mogu docekati subotu, ne razmisljam ni o kupu, ni o Osijeku previse, samo su mi izbori u glavi :D
  • SAS1987
    13.8k
    Za neodlučne :lol:

    izbori.jpg
  • Patak
    2.5k
    Ja stvarno ne znam kako neki Dinamovac može izjaviti to za prvaka. Nešto slično je izjavio i Brekalo par godina prije prelaska u Hajduk.
  • Mrvica
    3.5k
    Ivan Nauković u Timeoutu.

  • Noel
    4.2k
    Jure Zovko Mamićev isprdak i na Barišićevoj listi,seljačina koja je pljuvala po Zagrepčanima i Purgerima. Jel to moguće.? Sramota.
    Danas mi je, moram priznati, neshvatljivo pretjerano glorificiranje Kranjčara u hrvatskim medijima nakon njegove smrti. Posebno me iritira provincijalno isticanje Kranjčarove purgerske prošlosti i purgerske životne forme, što je potvrda agramerskog provincijalizma. Jure Zovko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.