• jedan u nizu
    8.3k
    Na stranu sto je Zeko izjavio. Mozda nije znao da je Jarni igrao za Betis (makar sam siguran da je), nego vjerujem da je mislio da je njemu PAO drugi dom, od igracke karijere, menadzerske i operativne, uostalom covjek zivi tamo vec dugo godina.

    Meni je veci kiks napravio Bruno kada je istaknuo da BILO KOJI hrvatski gradanin koji navija protiv hrvatskog kluba je klaun.
  • db-izbjeglica
    15.4k
    nikog nije briga za kog će netko navijati, ali ako si na nekoj funkciji u HNS-u, ako si izbornik neke selekcije, onda moraš imati dovoljno pameti da iskontroliraš škakljiva novinarska pitanja.

    HNS je to vrlo lijepo i kvalitetno objasnio u priopćenju prilikom objave o otkazu, ne znam što nije jasno.

    zajec nije izbornik neke hrvatske selekcije, zajec nije nikakav visoki dužnosnik u HNS-u, a koliko primjećujem, nije niti kandidat za funkcije unutar HNS-a, niti je javno iznio ambicije za rad u tijelima HNS-a.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Kad su već neki ovdje i po netu navelike prozivali i kleveteli Naukovića i brojali krvna zrnca i govorili o "Hrvatstvu" članova DP, hoce te li biti licemjerni la cete sada šutit ili ce te to radit i ovima sa Mirkove liste, poput ovog Glowatzkyja, Karl Heinza ali ne Rummenigea, nego Truskallera i sličnih sa "sumnjivim" hrvatskim prezimenima i indetitetom povijesti?
  • Neron53
    621

    To nije Mirkova lista.
    To je lista svih prijavljenih na izbore u 2. izbornoj jedinici.
    Mirkec je prvi naveden samo zato sto je jedini kandidat za predsjednika od svih na popisu.
  • Jaro
    7.4k
    taj dio nisam skuzio - tko odlucuje tko je kandidat za predsjednika sa te liste, tj. jel mogao jos netko od ovih 86 ostalih istaknuti kandidaturu za nositelja te liste? Sto ako Barisic ne skuoi dovoljno glasova za ukazak medju 35 ( +5 rezervi)?
  • Neron53
    621

    Pa valjda su kandidaturu mogli istaknuti svi koji su zadnje dvije godine clanovi i protiv njih se ne vodi kazneni postupak.
    Logika kaze da se podrazumjeva da kandidat za predsjednika prvo treba biti medju tih 35 koji na tajnom glasanju clanova IO dobiju najvise glasova.
    Ali ako clanovi IO procijene da Mumija nema sanse protiv Zeke bez obzira na omjer 35/25, otkazu poslusnost i ovaj ni ne prodje preliminarne izbore, valjda Zeko bude jedini kandidat i aklamacijom postane predsjednik
  • Mali Zeus
    13.2k
    tako je. Uostalom i jarni je rekao nešto u stilu Betis mu je dao kruh. Uglavnom, Zeko je naša legenda i svi se nadamo da će postati predsjednik al kad izvali treba reći da je izvalio. Nema veze funkcija niti je to spomenuo.


    https://www.instagram.com/reel/C3nnQY4rpO9/?igsh=NTJ0N2YzcjZiYTdx
  • FrenchMontana
    633
    ne manipuliraj. Nisu se brojala krvna zrnca nego propitkivali stavovi (i radovi) jednog lika s liste. O tome je vec sve napisano, ne treba ponovno povlaciti temu.
  • Tradicija bunta
    6.5k
    Brzo se obilo o glavu licemjerje kojim se Petkoviceva sabanska izjava citirala ko sveto pismo.
    A istovremeno isti ti koji su satirali s klaunima i Jarnijem isto navijaju protiv hajduka ali s kim god da igra doslovno. Osim ajde par klubova s istoka...
    Nismo isti ali neki nisu puno ni bolji koliko misle da jesu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ja bih dodao da Zeko čak i kao, nadamo se, budući predsjednik Dinama smije reći da navija za PAO kontra Hajduka, kao što Slabobušić može reći da navija za Betis kontra Dinama. Je li to poželjno za predsjednika nogometnog kluba, možda i nije, ali imali bi na to potpuno pravo. Da je bilo tko od njih dvojice dužnosnik HNS-a to je sasvim druga stvar. Ne znam kako to dijelu jasvnosti ne ulazi u glavu.
  • Bosskovitz
    12k
    Nebitna rasprava, prestanite trošiti energiju na nju. Svatko smije navijati za koga god hoće, ali zaposlenik HNS-a ne smije za medije izjaviti da navija protiv hrvatskog kluba u Europi baš kao što svatko smije jesti koju god majonezu hoće, ali zaposlenik Zvijezde ne smije za medije izjaviti da između Zvijezda majoneze i Thomy majoneze uvijek bira Thomy.

    To nema veze s navijaštvom nego s profesionalnošću, radnom etikom i elementarnom inteligencijom.
  • San Lorenzo
    15.9k
    Danas se trebala pojaviti opcija da provjerimo ispunjavamo li uvjete za glasanje?
  • Bosskovitz
    12k


    Da, trebala bi danas kroz dan biti dostupna.
  • blue heart 72
    1.7k
    Pitanje u vezi glasovanja, možda je glupo pitanje ali svejedno pitam... . Kako će to točno funkcionirati, hoćemo li svi mi koji imamo pravo glasovanja dobiti preko maila neki link koji moramo otvoriti ili treba ići na službenu stranicu kluba, pa će tamo biti taj link za glasovanje...?
  • Guinness
    2.2k
    Pitanje u vezi glasovanja, možda je glupo pitanje ali svejedno pitam... . Kako će to točno funkcionirati, hoćemo li svi mi koji imamo pravo glasovanja dobiti preko maila neki link koji moramo otvoriti ili treba ići na službenu stranicu kluba, pa će tamo biti taj link za glasovanje...?blue heart 72

    Bit će poseban link za to pod Izbori 2024 će se svi detalji objaviti na vrijeme, nećeš ništa dobiti na mail.
    Samo si prije svakako provjeri imaš li pravo izlaska na izbore da budeš siguran
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.