• BBBaranja
    1.9k
    Cibalia-Dinamo 3:4..prvo gostovanje za mene(Os ne računam pod gostovanje) i ludilo od tekme,definitivno najveći hnl klasik :smile:
  • Georg Koch
    3.5k
    moje prvo gostovanje takodjer u Vinkovcima, pobjeda 2:5, mislim 2017.g.
    Olmo, Soudani i ekipa. To su bila vremena :grin:
  • Mali dioničar
    14.2k
    Cibalia Dinamo,ako se ne varam 2007 godine? Ima li tko kakvu snimku?Fićo1986

  • Laugreano
    1.3k

    3.12.2000. Godina povratka imena, oproštaj Bišćana. Balaban i Šokota za 2:0. Onda tovari u minuti zabiju 2 gola. I u 90+ mlada nada Tomislav Gondžić za 3:2 i delirij.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Balaban i Šokota za 2:0. Onda tovari u minuti zabiju 2 gola.Laugreano

    Ova tema izvrsna je za kolegu koji je na temi reprezentacije prije nekoliko dana napisao da je kod 2:0 (u prvon poluvremenu) utakmica riješena.

    Kolega, stisnite play.
  • IceMan
    1.5k
    Za mene osobno najjači derbi bio je onaj 2004. u Maksimiru, 3-1 za nas, 2x Strupar i Zahora, i još Sedloski promašio penal.

    Mislim da je bio prvi maj, pobjeda nas je lansirala na prvo mjesto mislim da 4. kola prije kraja prvenstva koje smo senzacionalno izgubili u Zadru kasnije.

    I da, naravno, jedno od jebenijih izdanja Boysa.



  • jedan u nizu
    6.1k

    kada vidis ovakve snimke i izdanja boysa, popunjenost tribina, tocno vidis sto je 'privatizacija' kluba i borba protiv glave ucinila za nogometnu kulturu u zagrebu.
    Unatoc svemu, i dalje vjerujem u bolje sutra, sa demokratskim dinamom i novim stadionom. Drhtat ce Europa!
    Bit ces opet Dinamo!!
  • Blue Austrian
    337


    Moj prvi Derbi :monkey:
  • badjibadara
    1.7k
    i285415639434691149._rsw480h360.jpg?etag=%221b68c-5db44839af051%22&sourceContentType=

    21.11.1991. Dinamo - Zadar

    Turnir „Slobodna Hrvatska”

    Ovo prvenstvo bilo je neslužbeno, a dobilo je naziv Slobodna Hrvatska. Sudjelovalo je 7 klubova, a igrano je jednokružnim liga-sustavom (6 kola) Od listopada do prosinca 1991. održan je u Varaždinu i Puli.


    1. NK INKER Zaprešić 6 3 3 0 11 5 +6 9
    2. HAŠK Građanski Zagreb 6 2 4 0 8 5 +3 8
    3. NK Rijeka 6 2 3 1 10 5 +5 7
    4. NK Zagreb 6 2 3 1 8 5 +3 7
    5. NK Istra Pula 6 2 1 3 9 7 +2 5
    6. NK Zadar 3 1 3 2 7 10 -3 5
    7. Varteks 6 0 1 5 3 19 -16 1

    NK INKER je osvajač turnira.
  • SAS1987
    13.4k
    zašto nije bilo Hajduka?
  • badjibadara
    1.7k

    Zbog rata su nisu mogli sudjelovati Hajduk, Šibenik, Cibalia, GOŠK, a odustao je i Osijek (jedno vrijeme su bili domaćini u Varaždinu).

    Prvu smo igrali protiv Varteksa, a nastupili su: Ibrahimović, Šoić, Mamić, Panadić, Peršon, Ištvanić, Cupan, Slišković, Gliha, Židan i Gašpar.

    Dinamo je dobio 2:0 golovima Zorana Sliškovića.

    Zanimljivi su puma dresovi upareni sa adidas hlaćicama. Čini mi se da je i Zadar imao iste.
  • Fićo1986
    973
    ova snimka budi zaljubljenost u Nk Dinamo Zagreb......ova snimka je sve....početak moje ljubavi prema modrima....nikad nece dosaditi pogledati...cak vise vrijedi od nekih novijih snimki protiv europskih protivnika...volim te dinamo
  • Eduardo
    17.5k
    Ovi fale u HNL-u... nikad prežaljeni Zagreb, najljepši grbi HNL-a nakon Dinama. Fale gostovanja na Stanovima, u Vinkovcima i Brodu... Šubićevac, originalni Varteks pa i ta Velika...
    9SDbmQ9.jpg
  • BornaPŽ1986
    1k
    Još i dan danas mi je žao tog kluba.Eduardo

    Sjecam se da sam kao mali isao u Veliku na utakmice, ne sjecam se svih bas ali eto. Sjecam se da sam bio na Sesvete / Hrvatski Dragovoljac, ili oboje cak - Dinamo ako se ne varam, Dinamo je tad igrao neke utakmice u Velikoj? Vjerojatno moje prve utakmice na Dinamu. Ili je to igrao Dragovoljac ili netko, ako se sjeca tko?

    Takodjer u posjedu sam bas originalnog dresa Kurilica iz Kamen Ingrad, nov novcat, jos onaj stari HNL logo na rukavu.

    to sam gledao, ali Spartaka u Velikoj ne.
    Ima li igdje išta o tome? Jesu bili njihovi navijači?
    NORTE

    Bas sam trazio ali nisam nasao nista, imam navijacki sal Spartak Moskva sa te utakmice, nekako sam ga dobio ocito.
  • DrawTube
    2.9k
    A danas pola tih klubova propalo. Jedino Šibenik ,Cibalija i donekle Marsonija se drže a za Cibaliju sumnjam da će se vratiti u 1. Ligu. Ajde Varaždin je koliko toliko dostojna zamjena za Varteks a i bliži mu je od ovog novog Varteksa. Ali fale tradicija i White Stonesi.

    Šteta Marsonije jer sad malo po malo grade novi stadion a Brod ima veći navijački potencijal od Vinkovaca, ne bi me začudilo da u 3. ligi imaju više gledatelja, samo što nemaju ultrase.

    Sad kad se zbroji u HNL imamo samo 5 klubova s bar nekim ozbiljnijih ultras skupinama. Good Boysi i Šljakeri, Rudeš Boysi, Baroqsi su male skupine koje će možda narasti u budućnosti ali trenutno nisu ozbiljne.

    Slavenu navijanje vode 12 godišnja djeca a Loksu prate samo obitelji igrača
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.