• Malesnica
    35
    Peric nema kaj radit u prvoj postavi, bernauer je miljama bolji
  • Ali
    2k
    Jebao vas posjed lopte 62% , a oni nama naprave 17 prekrsaja...
    Pickice jedne, sto drugo reci
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Vjerojatno si ovi Česi misle kako smo jaki, koja sramota kod kakvih ekipa se mi sramotimo
  • diebalo77
    174
    A većina je govorila kako Nevistić je budućnost
  • Neki tip
    19.6k
    Kad Dinamo loše igra, onda obično nema šanse da makar i virnem na Zonu, a s likovima u bircu koji nešto negativno komentiraju ili dobacuju se svađam, prijetim, ukratko nisam normalan i ne trpim nikoga.

    Danas sam valjda više tu čitao, nego gledao ovo, i inače bih vas valjda popisao i odveo pred zid prvom prilikom, a ovaj put sam toliko jadan, rezigniran, očajan i ravnodušan istovremeno, da mi ništa ne smeta.

    Suosjećam sa svakim Dinamovcem.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Vratili smo se u doba kad smo gubili od lude gore i cernomoretsa i doma i tamo
  • Nino Bule
    12.1k
    Danas sam valjda više tu čitao, nego gledao ovo, i inače bih vas valjda popisao i odveo pred zid prvom prilikom, a ovaj put sam toliko jadan, rezigniran, očajan i ravnodušan istovremeno, da mi ništa ne smeta.Neki tip

    Isti osjecaj, svi smo se navikli da smo ocajni
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Živkovića i Čavlinu se bar može utopit da ne odemo u stečaj, ovo je za stečaj.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Mislim da sam ustanovio gdje lezi nas najveci problem, sto mi je nevjerovatno s obzirom da pricamo o profesionalnim nogometasima

    Spori

    Svaka lopa u dodavanju
    Sporo primanje, pa namjestanje pa dodavanje
    Lopta ti dolazi, ne ides na nju vec ju cekas da ti dode
    Ne treba ti ekstra tehnika ako lopta ide, ako ju sto manje gusis
    I zato kad mi i loptu dovedemo nekako do krila nasi su igraci pokriveni jer to traje sto godina
    Ne radimo tu ekstra ustedu u prijenosu i zato ne stvaramo prilike pred golom
    Nema eksplozivnosti u nicemu, eto

    Pogledajte teophila kojemu je to normalno, on prilazi svakoj lopti i rjesava je se sto prije, zato izgleda kao svemirski brod naspram nasih
  • Jaro
    6.1k
    Kaj jakir pokusava s ovim izmjenama?
    Al dobro, reprezentativna pauza pa pripreme i prijwlazni rok su blizu pa ce to sjest na mjesto...
    Jebo meni sve - Mamicev Dinamo se sramotio po Europi al bar je lopina stavljala klince u izlog nebi li imao sta ukrast. Ovo je cista nesposobnost i debilizam,a sramote se na nikad nizim granama
  • Blueshadow86
    1.3k
    Nemojte bolje ni putovati u Rijeku, uplatite te putne troškove u dobrotvorne svrhe.
  • Krizy
    38.4k
    Ove objave "Još deset minuta do kraja utakmice. Ajmooo nema predaje" komotno mogu automatizirati.
    Svaku utakmicu ide takva objava :rofl:
  • IceMan
    1.6k
    Jakire, budi čovjek, daj ostavku i lijepo reci nije išlo i hvala i doviđenja uz isprike.


    Jebala te otpremnina, i natezanja oko odštete.

    Zaradio si i više nego dovoljno, imaj obraza.
  • Ali
    2k
    Marin i Kule , ha ha ha
  • Orc123
    6k
    Sad ce Marin zaciniti jos stvar......kad ovako nonsalantno utrckara na teren covjek bi mislio da vodio barem 3:0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.