• Bernard
    526
    Vidim da ste pisali o seriji From iliti Iz, meni isto dobra, evo upravo vidjeh krenula 3 sezona na Maxu.
  • Paggini
    21.1k


    Pogledao taj famozni Longlegs i stvarno je rijetko iritantan film. Ne znam odakle početi.

    Možda od te ekstremno siroke leće koja ne služi nikakvoj svrsi, estetski ili kontektualno osim da me jebeno iritira. Nastavno na tu leću, ti statični kadrovi također iritiraju jer su samo isprika za "uauauau vizuali atmosfera ajaooojj".

    Drugo, ne znam koji je kurac sa ovim trendom glavnih uloga gdje su likovi cijeli film na rubu suza i ne mogu složiti koherentnu rečenicu, kao fakat prestanite s tim, iritantno je gledati ekipu u staticnom kadru koja minutu stoji na istom mjestu i izmjene dvije recenice jer ovo je kao arthouse kao neki...

    I kad smo kod arthousea, doslovno bih dekretom zabranio svima u tom usranom hollywoodu da rade arthouse horore, fakat mi je pun kurac vise da je svaki horor neki lynchianski, ari aster isprdak od ljudi koji blage veze nemaju kako ova dvojica grade filmove, nego kao - stavit cemo autisticnu zenu kao glavnu ulogu, bit ce staticni kadrovi od par minuta i uzmi najsiru mogucu lecu. Ja sam Ari Aster!!!!

    I radnja je smece.

    Ma idite svi u kurac, na ceg sam ja vrijeme potrosio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.