• Miro Vugrinec
    4.7k
    slazem se, za nize rang ekipe sasvim normalni komentari
  • dzis
    807
    Nemojte sada i vi cvilit radi komentara :).. Pa kaj bi ljudi čuli da je mikrofon na našem sjeveru haha.. Zato ne pušim nikakva prijateljstva i slavlja tuđih rođendana na naš račun. Volim dinamo i sve ostale mrzim.. Napunit im sada 10
  • Mlađi referent
    12.3k
    Inače, u ovom cirkusu mi se sviđa Takurova okomitost :ok:
  • jedan u nizu
    8.2k
    sva tri penala cista ko suza, crveni isto cist, zadnji igrac, gol sansa, unutar 16, bez namjere da iznese loptu vec samo da srusi igraca.

    Nazalost, od ta tri penala, nije sudio onaj njihov.
    Nema razloga za daljnje komentiranje oko toga. DA je to bila 88min pri rez 0-0 onda moze, ovako to nema smisla.

    Kaneko pokazuje da zasluzuje startati i protv Varazdina. Nadao sam se vise od Vrbe, ali ima jos 45min za pokazati vise.
  • miro
    4.4k
    Najlošiji igrač na terenu je trostruki strijelac. Meni je nejasno kad je on točno postao toliki penzioner, ali ovo je žalosno kako izgleda na terenu
  • markoli
    1.7k
    Po meni ni ono što su domaćini tražili nije penalo, a ni onaj na Kaneku. Ekipa pada čim najmanji kontakt osjeti.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nije mi jasna priprema utakmice od njihovog trenera. Što je htio? I što su igrači zabrijali?
    Što se tiče komentara, sasvim uobičajeno, ne znam kaj se čudite? Da su mikrofoni među našom publikom na sjeveru i zapadu isto bi se svašta čulo.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Vrbancic najlosiji na terenu nema ga prema naprjed niti prema nazad. Ko najmladi mora bar volju pokazat ni to ne pokazje…
  • Kepec
    5.4k

    Nisam jasno vidio situaciju oko njihovog mogućeg penala, ali Vrbančić je čini mi se gurao njihovog igrača i mogao je sudit penal.
    Naš jedan penal je ovaj išao ispucat loptu i našeg je pogodio, nešto slično kao penal na Periću.
    Drugi penal je Kaneko išao sam na golmana i igrač ga je povuko za ruku.
    Po meni je trebao suditi i taj njihov penal da ima jasan kriterij, ali nije i zato se nonstop čuju komentari s domaće tribine jer je komentator odmah uz njih, ali klasično vrijeđanje ništa kaj se već nije vidjelo na nogometnim utakmicama.
    Nadam se u drugom poluvremenu još 5 komada.
  • Laugreano
    2.5k
    Kaneko izboren penal i asista, Max gol, Sosa asist, pa neka jos netko kaze da smo promasili sa pojacanjima
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ma naravno da nije penal. To kaj se neki prave veći katolici od Pape je smiješno. Ne bih mu zamjerio da im je sudio penal, ali realno nema veze s penalom.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Sad nek ubaci Čaića da vidimo i njega, ima rezultat svakako za dat mu poluvrijeme.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Sve ok, al nemojte gadit Oriovac. Svako tko je dolje bio zna da je mjesto za Dinamo.
    Dosta starije ekipe ide na Maksimir, a vode i djecu iz skole nogometa kad mogu. Na tribinama je cijelo mjesto, normalno da neki navijaju i za svoje, a komentara ima kao na svakoj prosjecnoj utakmici.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Ulaze Menalo i Čaić, nadam se da Takuro ide van da ga se sačuva pored ovih mesara za vikend.
  • blue heart 72
    1.7k
    Lovrić uništio sve. Šteta da sudac toliko utječe na ugođaj u kraju gdje se živi za Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.