• 100 najvećih trenutaka u povijesti Dinama!
    Dinamo - Porto 3:1
    Ajax - Dinamo 0:1
    Ajax - Dinamo 2:3
  • Zdravstveno stanje prve momčadi
    meni ovo s Baturinom izgleda kao da se pripremala prodaja, pa su valjda nakon Gorice skužili da je situacija takva da se nije za igrat s novim odlascima
  • Transferi - rasprave
    ma ne vjerujem da je to neto, to bi značilo da je samo Orša imao 2 milje bruto, a to mi se čini nemoguće za naš budget
  • Transferi - rasprave
    ali mi tu pričamo o dečku iz naše škole, koji je i prvi put odlepršao čim se ukazala prilika. Moje mišljenje je da si klub to ne bi trebao dopustiti

    Brekalo nije reprezentativac i ako to želi postati, onda ne bi trebao razmišljati ni trena. Sama činjenica da mu "njegov" klub nudi šansu i spreman je uložit dobru lovu bi trebala bit dovoljna, ali kao što vidimo nije. Ovdje se Brekalo postavlja "poslovno", a Dinamo kao da ne može bez njega. Ali dobro, vidli bumo kak se veli...
  • Transferi - rasprave
    Meni nije jasno, Brekalo sad čeka da mu Fiorentina možda ipak pošalje ponudu u zadnji čas pa da ode tamo, a ako ne, e onda bi on ipak došao u Dinamo. Kužim ja da bi nam on dobro došao igrački, ali ako Dinamo želi biti pravi, veliki klub, kakav za nas navijače i je, onda ovakve moramo počet odjebavat. On će u Dinamu tražit zagarantiranu minutažu, kako bi se mogao vratit u reprezentaciju, ajde nek proba to tražit od Fiorentine. Kažem, meni se to ne sviđa
  • A ili B | Forum Igra
    Žuja

    skijanje ili ljetovanje
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Globan bi najbolje sjeo na Barišićevo mjesto, kao neki korektor
  • Ostali Sportovi
    Pa koliko koraka je sad ovaj Danac napravio 5, 6 ?!
  • Ostali Sportovi
    Ah, ne znam, po meni ipak sedmerac, rukom ga je za nogu uhvatio pri skoku
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Možda Gradski ured može "zamrznut" djelovanje svih tijela do nalaza inspekcije? Samo tko zna kako bi onda klub uopće funkcionirao

    edit: može li možda Grad postaviti privremenu upravu ili Povjerenstvo?
  • Geopolitika
    sve 5, dapače, evo ti promišljaš o tome, ali na jednog tebe koliko dođe deklariranih katolika?
    s druge strane, jel čuješ/skandiraš ti na tribini "ubi Tovara" ?
    ako da, šta je jače po pitanju katoličanstva, tvoje promišljanje o II Vatikanskom koncilu ili ovo skandiranje?

    da me sad ne shvatiš skroz ozbiljno i da ne odemo dalje u nebuloze, ovo je karikiranje situacije, ali kužiš, puno je tu nijansi, a vraćanje korijenima...to je nemoguće
  • Geopolitika


    na ovo sam mislio

    "Pritisak od strane katolika na Crkvu da se vrati svojim korijenima i ispravi pogrešno je nikad veći."

    kojih katolika, koliko njih? koliki je to broj po tebi?
  • Geopolitika
    kakvo vraćanje korijenima u doba kad je apsolutno sve dostupno na jedan dodir ekrana? Prošlo svršeno vrijeme