Transferi - rasprave Jasno mi je to, ali kažem, ako nam može doć PAOK koji nas isto ko i AEK naziva fašističkim ubojicama, a mi ne možemo reć našem KAPETANU i 2.najboljem strijelcu u Europi svih vremena "čuj buraz, u PAOK ne ideš, traži dalje" onda smo puno manji klub nego što mi svi mislimo da jesmo i što trebamo bit