• 1.HNL 2026./2027.
    dajte ljudi, kakvih 8-9 milijuna...

    pa allianz, valjda najjača osiguravajuća kuća na svijetu, koja okreće 180 000 000 000 eura godišnje, jbnom bayernu - znači jednom od svega par naj nogometnih klubova na svijetu - za sponzorstvo i prava imena jednog od najpoznatijih stadiona u svijetu nogometa daje 13 milja eura godišnje.
  • 1.HNL 2026./2027.
    ljudi moji, njima da lik da identičan sponzorski ugovor kao barceloni, oni će se posvađati oko tog novca.

    jednostavno su glupi!
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Želje, predikcije, različita mišljenja, svako ima nekakva svoja viđenja, ali mislim da se svi možemo složit da bi neprolazak ove skupine u ovom formatu SPa bio ogroman neuspjeh i velika sramota.Noel

    naravno da bi bio neuspjeh, ali zašto sramota?

    što, ljudi bi se smijali sljedećih par godina kad čuju za hrvatsku... "ej, oni ti nisu prošli skupinu sa panamom i ganom na SP hahahaha"

    ne znam, jel smatraš sramotnim što je danska prošlo SP ispala u skupini sa tunisom i australijom, sa osvojenim 1 bodom, a došli su kao "dark horse" natjecanja?

    jel se talijani trebaju sramiti i gledati u pod što ne idu na završnicu 3 SP za redom?
    što sramiti, netko bi harakiri trebao počiniti....
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Prvenstvo je maraton a ne sprint. Naravno je bi bilo odlično uzeti Englezima bod/ove već u prvom kolu, al mi smo najviše toga postigli pametnom raspodjelom snage i energije. Očekujem konzervativni pristup, igru na to da ih se maksimalno umrtvi i onda kaj bude od toga bude. Nije to predajavjeko1701

    upravo tako, ne bi da na prijašnjim prvenstvima nismo imali primjere otvaranja natjecanja sa najjačim protivnikom, gdje bi odigrali dobro, svejedno popušili, ispraznili se, borili se sa nekim sudačkim odlukama i onda kiksali u utakmicama gdje smo očekivali puno lakše osvajanje bodova.

    ništa bitno se neće dogoditi u slučaju poraza protiv engleske!
    niti treba tonuti u negativu, poslije su tu još dvije utakmice u kojima se može skupiti i više nego dovoljno bodova za prolaz skupine, a onda se karte opet dijele.

    prošlo prvenstvo smo otvorili remijem protiv maroka, jel to spriječilo momčad da na kraju osvoji brončanu medalju? argentina je prošlo SP otvorila porazom protiv (pazite sad) saudijske arabije, jel ih to spriječilo u osvajanju prvenstva? samo fokus i bez panike, bez pretjerane euforije u slučaju pobjede, bez pretjeranog padanja u depresiju u slučaju poraza.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Mislim, da bi se naše trupe mogli ugledat na Japance, da vide kak se bori i kaj je red, rad i disciplina.Nolifer

    A ono, gdje se u našoj reprezentaciji to ne očituje? Hrvatska reprezentacija je puna skandala neprofesionalizma, neborbenosti, nerada, nereda, nediscipline i trebamo se ugledati na japan.

    Inače, reprezentacije japana i hrvatske su debitirale na SP-ima 1998 godine. Japan nikada nije prošao dalje od 1/8 finala, dok hrvatska ima 3 medalje iz 6 nastupa na svjetskim prvenstvima.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Pa nije da su nešto pokazali. Švicarci sami pali, sami se ubili.vjeko1701

    Ni ne trebaju, dovoljno je da su se sposobni braniti i izdržati dovoljno dugo u rezultatskom smislu. Nagradi te sreća u jednoj akciji ili prekidu i voila, uzmu bod/ove
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Eto, a kao kanada i bih imaju 100% tri boda protiv katara i ovi će imati 0 bodova.

    Ljudi su prvaci azije, 2 puta u nizu, ne mogu bit baš totalni raspad.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ako Zimbabve može, ne vidin zašto ne bi mogle i te 2 reprezentacije.don

    Pa naravno da mogu, al jedna stvar je smatrati to mogućim, a druga unaprijed upisati 3 boda.

    Mislim, dinamo je ove briljantne sezone popušio od vukovara i gorice, a nije od hajduka i rijeke.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Katar ocajno igra pod Lopeteguiem tako da me ne cudi sto tako lose kotiraju. Sve se to moze okrenuti u sekundi, ali da su favoriti za zadnje mjesto u svojoj grupi do definitivno stojiZg123

    Neosporno je sa su prvi favoriti za zadnje mjesto u skupini, al zar su kao dvostruki prvaci azije toliko loši da kanada i BiH protiv njih mogu računati na 3 apsolutno sigurna boda, kao da igraju protiv san marina.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Vidim da je magarad povećala cijene za sezonsku pretplatu, ali su zato u cijeni i ulazi za nastupe hajduka u svim stupnjevima europskih natjecanja... isto tako uključuje i ulaz na nastupe tog kluba na svjetskom nogometnom prvenstvu, europskom nogometnom prvenstvu, premierligi, la ligi, bundesligi, serie A, ligue 1, NBA-u, formuli 1, svjetskom skijaškom kupu, košarkaškoj euroligi, NHL-u, NFL-u, MLB-u, nascar-u i UFC-u

    Korektna ponuda, isplati se... samo ne znam kako to mogu raditi kad je stadion u lošem stanju, opasan za gledatelje i ne može ga se nikako obnoviti.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Ja sam se pripremio da će ovo SP biti teški proljev van terena, zato me i zanima isključivo nogomet. Ništa me ne može iznenaditi.

    Ameri su idioti, doslovno, što se od njih može očekivati osim idiotizma, pokušaja kreiranja "spektakla" iz ničega i izvoljevanja?

    Zapravo, gora je FIFA što pristaje na to i udovoljava im. Cooling break (čitaj pauza za reklame), 50 ljudi na terenu za vrijeme himni i slične idiotarije... ništa od toga ne bi bilo da je fifa rekla - ne može!
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    To se i ja pitam.
    2x zaredom osvojili Azijsko prvenstvo ispred Japana, Koreje, Irana, Australije..

    Ima mi smisla da radi tog što su se usrali 2022. ih se gleda samo po tom, ali opet..
    emilperska

    Mislim da ove godine neće završiti na nuli!
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Kanada bolja, puno bolja, al jbg

    Također, ne znam zašto svi podcjenjuju katar. Mislim, ljudi su dva puta u nizu osvojili azijsko prvenstvo. Da je umjesto katara u ovoj skupini iran, australija, japan ili južna koreja, jel bi bili ziher da će ih kanada/bih dobiti?

    E pa taj katar dva puta u konkurenciji tih reprezentacija osvaja kontinentalno prvenstvo azije. Evo, u studiju hrt-a odmahnjuju rukom na katar, garantiram da nitko u studiju ne zna da je katar aktualni prvak azije u nogometu.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    gledao sam utakmicu i nisam baš primjetio da je bilo toliko prazno koliko se piše.
    stadion ima crvene sjedalice, ali i koreanaca u crvenim dresovima je bilo puno. Znači, ovo crveno većinom nisu prazne sjedalice. koliko sam uspio skužiti tokom prijenosa, većinom su ovi prstenovi sa ložama bili prazni, tu i tamo neka sjedalica na tribini i ovaj centralni dio "istočne tribine", al doslovno samo ovaj centralni sektor... ništa drastično, viđalo se slično i na prijašnjim svjetskim prvenstvima.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Zbog sigura?Droljo

    dobio bih ban kada bi rekao sve što mislim o državi BiH i bošnjacima kao narodu.
    tu ćemo stati :lol: