ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    ↪austrijanac
    Da.
  • Sudačke pogreške | Dinamo | ZA & PROTIV | (uz VAR)
    Postoji li snimak iz širokog plana na kojem se vidi da li je lopta u igri?
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Ima li tko gif Bulatovog fair play poteza?
  • 1.HNL 2023./2024.
    ↪Keyser Soze
    Dinamo bi na ovo trebao odgovoriti gifom Bulatovog fair play poteza. Sjeli su na volej.
  • Transferi - rasprave
    Kad je Hajduk 2011. počeo štediti, prvo je reducirao budžet za plaće igrača. Znate koliko je uštedio na ostalim troškovima i plaćama zaposlenika? Ništa.
    Mislim da je ovo isti poslovno-mentalni sklop. To je kao kad Kraš počne štediti na kvaliteti čokolade. Kratkoročno imaš rezultat, dugoročno katastrofa.
    Eliminiranje nepotrebnih troškova nije štednja već dio normalnog poslovanja.
  • Sadegh Moharrami #2
    ↪Mali Zeus
    Baš to. Ne znam kakvog rezervnog beka mi mi htjeli.
  • Ivan Nevistić #33
    Drugi gol je dobrim dijelom njegov. Imao je jednu fenomenalnu obranu. Ostalo tako-tako.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Realno, nije ovo toliko do nas nego Osijek pada strahovito u drugom poluvremenu. Već sam drugdje napisao, ovako smo preokrenuli u Vinkovcima kad je Tomečak briljirao. Čestitke svima ali nije ovo dobro. Izmjene pogođene, Moharrami igrač utakmice.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Mi ne možemo fizički izdržati četvrtak-nedelja ritam i vidi se da smo spori i bez duela. To je osnovni problem. Ovo ostalo je posljedica lutanja. Srećom ide pauza da se malo skockamo, i fizički i psihički.
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso
    Gledaj, kod Krdžalića neka muljaža sigurno jest ali tko tu dobija ili gubi ne znaš jer nemamo uvida u detalje.
    Više sam mislio da ako transfer rok nije pripremljen (a nije) nema smisla sada panično kupovati kojekakav otpad na tržištu. Bolje dati Jakiru vremena da isfiltrira što mu treba pa da se to kupi na zimu.
  • Transferi - rasprave
    Ne dirati ništa do zimskog prijelaznog roka. Imamo unutarnjih rezervi. Samo će spaliti lovu.
  • Transferi - rasprave
    ↪Common Sense
    Koji podcast?
  • Transferi - rasprave
    ↪Common Sense
    Koji podcast?
  • Transferi - rasprave
    Pa nisu veliki klubovi samo u ligama 5.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪blue heart 72
    Onda su pogriješili.
Home » The Undertaker
More Comments

The Undertaker

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo