Meni je ovo pozitivan znak. Da misle da su jaki i da je prvenstvo njihovo, ne bi bacali pare na jeftini PR. Ovako već rade na opciji B i kontroli štete. Već sam se ozbiljno počeo pitati da im nismo nekim političkim dogovorom prepustili prvenstvo. Izgleda da nismo.
Osobno mislim da Statut u ovakvom obliku neće proći, osim u slučaju više sile tj. intervencije visoke politike. Prilično sam siguran da će mijenjati broj zastupnika i način izbora "predsjedničkog" dijela Skupštine.
Bilo bi isto. U drugom slučaju bi Barišićevi ljudi srušili kvorum ili bi on već našao drugi razlog da prekine Skupštinu.
Edit: S ove distance, njemu bi bilo bolje da su povjerenici ušli u Skupštinu jer bi imao (valjda) kvorum i mogao izabrati novi IO i NO. Tek ga onda ne bi bilo briga za novi Statut.
Skupljanje love navijača je njemački način. Hrvatski način je da nađeš dva nezadovoljna člana Skupštine suprotnog tabora, obećaš im mjesto u IO sljedećeg saziva ili da ćeš im zaposliti malu od tetkine susjede i riješili ste problem.
"Izgubio" je pola jer, navodno, imamo 50%. Realno, Dinamo kratkoročno nije izgubio ništa jer kod nas Janković ne bi igrao pa ne bi ni vrijedio. Dugoročno je uvijek kibi dabi.
Koliko sam ja shvatio, moraš biti član u godini izbora i u godini prije. U skladu s tim, kad bi izbori bili ove godine, svi koji su se učlanili ove godine a nisu bili članovi i lani ne bi mogli sudjelovati na izborima. Koliko je lani bilo punoljetnih članova?
Postoji tema za insajdere, postoji tema za noćne pijane razgovore. Neka ljudi pišu što god hoće dok je to u okviru tih tema. Tko će vjerovati nek vjeruje. Problem curenja informacija iz kluba je problem kluba i neka to oni riješe.
Frigan nam je lani bio loš pa sada imamo Brodića i Kulenovića. Jedino što ima smisla je da Petko odlazi najkasnije na zimu a mi se punimo HNL avlijanerima.
Ne govorim o tome. Govorim da novi ljudi tek trebaju pokazati da znaju zaraditi novac potreban za funkcioniranje kluba i za vraćanje kredita. Što je bilo, bilo je. Jedna era je završila i počinje druga.