• Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Meni je ovo pozitivan znak. Da misle da su jaki i da je prvenstvo njihovo, ne bi bacali pare na jeftini PR. Ovako već rade na opciji B i kontroli štete. Već sam se ozbiljno počeo pitati da im nismo nekim političkim dogovorom prepustili prvenstvo. Izgleda da nismo.
  • Statut GNK Dinamo
    Osobno mislim da Statut u ovakvom obliku neće proći, osim u slučaju više sile tj. intervencije visoke politike. Prilično sam siguran da će mijenjati broj zastupnika i način izbora "predsjedničkog" dijela Skupštine.
  • Statut GNK Dinamo
    Bilo bi isto. U drugom slučaju bi Barišićevi ljudi srušili kvorum ili bi on već našao drugi razlog da prekine Skupštinu.
    Edit: S ove distance, njemu bi bilo bolje da su povjerenici ušli u Skupštinu jer bi imao (valjda) kvorum i mogao izabrati novi IO i NO. Tek ga onda ne bi bilo briga za novi Statut.
  • Statut GNK Dinamo
    Kako su Barišića spasili povjerenici kad oni uopće nisu dobili priliku biti u Skupštini?
  • Statut GNK Dinamo
    Skupljanje love navijača je njemački način. Hrvatski način je da nađeš dva nezadovoljna člana Skupštine suprotnog tabora, obećaš im mjesto u IO sljedećeg saziva ili da ćeš im zaposliti malu od tetkine susjede i riješili ste problem.
  • Bivši Igrači & Treneri
    "Izgubio" je pola jer, navodno, imamo 50%. Realno, Dinamo kratkoročno nije izgubio ništa jer kod nas Janković ne bi igrao pa ne bi ni vrijedio. Dugoročno je uvijek kibi dabi.
  • Statut GNK Dinamo
    Koliko sam ja shvatio, moraš biti član u godini izbora i u godini prije. U skladu s tim, kad bi izbori bili ove godine, svi koji su se učlanili ove godine a nisu bili članovi i lani ne bi mogli sudjelovati na izborima. Koliko je lani bilo punoljetnih članova?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Postoji tema za insajdere, postoji tema za noćne pijane razgovore. Neka ljudi pišu što god hoće dok je to u okviru tih tema. Tko će vjerovati nek vjeruje. Problem curenja informacija iz kluba je problem kluba i neka to oni riješe.
  • Statut GNK Dinamo
    uređen te se sve zapravo svodi na ovo što sam već napisao da je trenutno stvar biranja stranaCrle

    Točno to. Prvi izbori će biti biranje strana. Sve ostalo je predstava za javnost.
  • Transferi - rasprave
    Lani, ne ove godine.
    Neka nam Brodića sad.
  • Transferi - rasprave
    Pitao sam da li je sigurno potpisao pa su ovdje rekli da jest. Ako nije, uklopio sam se u većinu naklapanja i lupetanja.
  • Transferi - rasprave
    Frigan nam je lani bio loš pa sada imamo Brodića i Kulenovića. Jedino što ima smisla je da Petko odlazi najkasnije na zimu a mi se punimo HNL avlijanerima.
  • Stadion Maksimir
    Isti su ljudi ali nove su uloge. Do sada su bili samo izvršioci dok je mozak bio u Hercegovini. Sad trebaju sami nešto stvoriti i zaraditi.
  • Stadion Maksimir
    Ne govorim o tome. Govorim da novi ljudi tek trebaju pokazati da znaju zaraditi novac potreban za funkcioniranje kluba i za vraćanje kredita. Što je bilo, bilo je. Jedna era je završila i počinje druga.
  • Transferi - rasprave
    prije koju godinu smo isto dovodili 'kapitalce' koji bi danas bili sprdnja.jedan u nizu

    Petkovića i Oršića prije nitko nije gledao, Brodića gledamo svaki vikend.