ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪mali M
    Ne stavljaj mi u usta riječi koje nisam izgovorio. Nema smisla.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mali Zeus
    A što bi trebao reći a da mi se ne obije o glavu? Dati nekome bianco podršku iako npr. izgubi prvenstvo, ostavi klub bez love itd...?
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Jurki
    Ne govorim o tome. Biraju se liste od kojih ona sa najviše glasova nosi sve zastupnike. To je kao kad bi HDZ za svojih 40% osvojenih glasova imao sve zastupnike u Saboru. Izborni proces direktno pogoduje BBB listi jer su oni, za sada, najorganiziranija grupa članova Dinama.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Sve je to nebitno do izbora a po reakciji u klubu oko promjena jasno je da su svjesni tko odnosi pobjedu na izborima. — Nino Bule

    Jasno da znaju kad je izborna procedura podešena tako da BBB lista bude vjerovatni pobjednik.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mlađi referent
    Kakav novi Statut? Misliš sa ljudi čitaju Statut? Pa većina ovdje ga nije pročitala a kamoli bolje proučila.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mali Zeus
    Vrlo jednostavno. Mamić je prošlo svršeno vrijeme i, štogod oni mislili o tome, klub se mora okrenuti novim rješenjima. Kakva će ona biti ovisi o samom klubu i ljudima oko njega i da tu tranziciju treba podržati jer drugog izbora nema.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    zašto onda ti nisi pojasnio tom klubu simpatizera što se zapravo događa i zašto je ovo pobjeda. — mali M

    Pa objašnjavam "svaki dan" ali moj doseg je ograničen.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Jurki
    Točno, ali i to su navijači. Od 35000 članova, preko BBB je učlanjeno oko 7000, ako se ne varam.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Reći ću vam samo da je najčešće pitanje koje sam zadnjih mjeseci dobijao od ljudi koji znaju da pratim je: " Da li će Dinamo postati Hajduk?", naravno, u negativnom smislu. To je nivo sa kojim većina barata.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Mali Zeus
    Ljudi se obično kreću u krugovima svojih istomišljenika pa oko sebe naprave balon i misle da većina misli isto. Jako bi se prevario.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪Imamo Dinamo
    Na temelju onog što znam o njemu i iz priče sa nekim igračima koje je trenirao. On je dobar trener. Ima li boljih? Vjerovatno da.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪deda
    Gledaj, možeš se ti ljutiti koliko hoćeš ali, osim sitne zadovoljštine, što ste konkretno dobili? Dva pijuna sa dna klupske hijerarhije ne rade više u klubu dok nalogodavci i kreatori jašu dalje.
    S druge strane, dosta navijača Dinama koji ne prate klub detaljno kao mi ovdje je ozbiljno zabrinuto da li je novi smjer ispravan. Ovakvi postupci u tome neće pomoći.
    Da skratim, otkazom Bamdiću i Vlaku, niste dobili nijednog novog pristalicu "novog smjera", samo ste izgubili neke.
    Naravno, to je moje mišljenje. Ne moram biti u pravu.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪marcio amoroso
    Kao "zasluzne" zaposlenike ne kao skupštinare.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪deda
    Pa čitav skupština sa izuzetkom vas 7 je takva, čak i gora. U Dinamu je trenutno rat između ekipe koja misli da je Mamić najbolji izbor za klub i ekipe koja misli to isto ali zna da je s time gotovo.
    Što je Dinamo konkretno dobio sa otkazima njima dvojici? Od Bandića neće naći boljeg trenera a Vlaka su, kao klupsku legendu, gurnuli niz štenge i dali materijala svima da se naslađuju.
    To gospodski klub ne radi na takav način. Moglo ih se na sljedećoj skupštini ispratiti sa plaketom kao zaslužnim klupskim djelatnicima i kulturno se oprostiti. Rezultat bi bio isti a efekat daleko bolji.
    Ovako se to naziva čistkom neistomišljenika što i jest.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    ↪nemapredaje
    Ne nego ne volim kad nastradaju pijuni "iz rudnika" a glavonje i glavni kreatori okrenu kaput i nastave dalje.
Home » The Undertaker
More Comments

The Undertaker

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo