• Transferi - rasprave
    Bas me zanima koja ce odsteta brage bit, mnogi su ovdje pricali da nece rijeka od nikog dobit vise od 2 mil eura, jos im i gori financijski pod nogama, a prema izaku ce ta ponuda izgleda biti blizu 5
  • Transferi - rasprave
    Bockaj je 1na1 sasvim korektan defanzivno, kao i ljubo tako da nitko na hnl i nizoj europskoj razini njih nece izdominirat na taj nacin niti je tu ljubicic puno bolji, ono di su oba slaba je postavljanje, pozicijski sta rade, procjene, itd., tu oba znaju bit sacuvaj nas boze ali ljubicic je jako napredovao, ne znam kako bi bockaj izgledao da dobije toliki kontinuitet i prilike u europi, mozda bolje mozda losije, svakako ni jedno ni drugo nije rjesenje
  • 1.HNL 2022./2023.

    Pa mjenjali su vlasnike svako malo, ocito se lose rukovodilo, kolumbijci su davali velike place igracima koji ne bi mogli igrat za reprezentaciju zone dinamo, jurici su trpali klub šošinim pulenima, itd itd
  • Transferi - rasprave

    Vrlo vjerovatno ima klauzulu o puno manjoj placi ako ispadnu u championship
  • Transferi - rasprave

    Za cavlinu se navodno ima buyback opcija
  • Transferi - rasprave

    Gavranovic ? Prica se kao da smo 100 igraca rijeke kupili, flop su leskovic i stefulj, nevistic nije dobio ni priliku
  • Transferi - rasprave

    Da, to je kao da mi pricamo da je olmo prodan za 20, nije, 20 plus lako ostvarivi bonusi koji su nas sad doveli do 30 i jos imamo 20% od razlike kod sljedece prodaje. Iskomunicirano je, ako se ne varam, da je beljo 3.5 s lako ostvarivim bonusima do 6 mil eura, ako je istina da smo mi nudili 4 onda to je kao vise samo nece na kraju biti vise.
  • Transferi - rasprave

    Beljo je otisao za 6
  • Transferi - rasprave
    Pa za vipotnika vjerovatno najbolji korak u karijeri, laka prilagodba, blizu doma, projekt kluba bi bio jer ako dolazi vjerovatno idu petko/drmic, ako covjek zeli sto boljeg igraca za slo reprezentaciju onda ima smisla, a i da dobe neki postotak i suradnju s dinamom vjerovatno bi mu i klub dobro prosao.
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Igrala se liga prvaka tako da je to ok, jos malo skratit skart tipa stefulj, deni juric, copu istice ugovor, i to ce bit sasvim ok
  • Dario Špikić #77
    Ja vjerujem da ce spika biti vazna karika kod biscana, jedva cekam da prođemo pripreme i da vidimo kako ce to sve izgledat
  • Transferi - rasprave

    Dobro na tome se vec neko vrijeme radi, pa cacic je skratio kadar, malo i previse, i pokusao je sto vise igraca na koje se ne racuna tipa deni juric poslat na posudbu, cabraja, atiemwen, i takvi igraci su uvaljeni besplatno, ocito su svjesni u klubu da to gomilanje igraca zbog provizija u međugorje i rikverca nije odrzivo.
  • Hrvatski nogometni kup 2022./23.
    ovo danas je neobranjivodb-izbjeglica

    Ne postoji za njih neobranjivo, puca njima kurac koga su i kako pokrali, ali meni je drago jer svaki nenavijac dinama i hajduka sve vise i vise ih mrzi, nekad se zamislim da previse stereotipiziram i pretjerujem kad su oni u pitanju i onda se ovakve stvari dogode i vidis da si sve upravu oko njih. Nakon srba najporemecenija populacija u ovom dijelu europe.
  • Hrvatski nogometni kup 2022./23.
    Zekic dao sve od sebe da ne dobije kaznu za komentiranje suđenja a da kaze da nije penal