ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Fran Topić #30
    Kraca je trakavica oko potpisa s mbapeom bila, svakako drago da je mali nas
  • Transferi - rasprave
    Ponuda istri je 300k eura posudba + 1.2m otkup, to je sasvim korektno
  • Transferi - rasprave
    Gvardiol je veci ekstrovert, ova je bas jako povucen decko kojeg vjerovatno ne zanimaju izlasci, cigare, alkohol, i to ce mu olaksat karijeru 100 puta
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Petkan opet vrlo dobar, puno gori kontekst utakmice, naosvajo se duela, nadobivo batina, ostavio par lopti, ali dzaba kad su mu dva suigraca na krilima/napadu vlasic i majer u ovakvoj formi, kriminalni obojica
  • Transferi - rasprave
    ↪Patak

    Topic je igrao desno krilo, s obzirom da ni baturina ni ivanusec ni orsic nisu desno krilo to nema ama bas nikakve veze s ovim argumentom kao ni to ko je sjedio na klupi jer je teska deluzija mislit da bi jedan od njih tri prihvatio biti rotacija
  • Transferi - rasprave
    ↪Patak

    I onda nije igrao baturina, sada igraju ivanusec i baturina, sva 3 ne mogu zajedno osim da opet gubis ivanuseca na desnom krilu
  • Transferi - rasprave
    ↪Patak

    Orsica smo ocito nadomjestili kad je ivanusec ns lijevom krilu dao 10 golova u polusezoni
  • Transferi - rasprave
    Frigan želi samo u Dinamo, a Miško ga neda — Nogo

    Otiso mu zdravko pa se inati, e di su lijepi dani kad bi mu dinamo dao 2 milijuna za poluigraca i jos ga ostavio na posudbi i placao ga, a onda poslao jos 2 gotova igraca (menalo,kule) i njih dijelom placao; kakav je misko lagodan zivot imao, nije se morao brinut oce biti za servis lamba i jahte.
  • Transferi - rasprave
    ↪Carrasco

    Je kustosijin je
  • Transferi - rasprave
    Nadam se da je niko samo posudba jer sumnjam da rijeka ima za ikakve odstete, bas me zanima koliko cemo za ova 3 dobit, ja se nadam 1.5m za tolu i 1.5-2m za kuleta
  • Transferi - rasprave
    Financijska situacija se zna, imas fin izvjesce, sve se zna
    ↪miro
  • 3. HNL jedinstvena (2. Nogometna liga)
    Ne mogu reci da mi nije drago
  • Ostali Sportovi
    Popio sudac čepinu hahaha
  • Ostali Sportovi
    ↪Bosna86

    https://cdn.buffsports.stream/webplayer.php?t=ifr&c=2160807&lang=en&eid=140919828&lid=2160807&ci=840&si=75&ask=1687028400
  • EURO 2024
    Meni su oni odron od reprezentacije, uvijek ce oni na kvalitetu koju imaju slozit par prilika i izgledat donekle kompetitivno ali raspadaju im se linije ko amaterima, bas ih ni najmanje ne zalim
Home » NB86
More Comments

NB86

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo