• Statut GNK Dinamo
    To si bas i ja mislim.
    Realno možemo dobiti novi statut sada.
    Mumija može imati 28+3 glasa, većinu skupštine.
    Skupština glasa novi statut ssljedeće godine.
    Novi statut poništi većinu ovog 'sadašnjeg'.
    I opet izbaci sve i napravi po svom guštu.
    jedan u nizu

    To bas i nema smisla jer barisic ima druge opcije ako ne zeli novi statut, jednostavno ne bi ga ni donio na prvom mjestu, a i oni riskiraju, sta da npr ulete 2 nova sponzora na 'nasoj strani' ili se pridobije nekog s njihove loste + predstavnik grada i imamo 31 ruku za mjenjanje statuta.
  • Statut GNK Dinamo

    Prvo ako nista imas 4 clana izvrsnog odbora, to je osjetna razlika od onog sto sada imamo, drugo ti glasovi sponzora nisu nuzno zapisani u kamenu, ok sad ce sigurno bit barisicevi, ali vrlo lako moze doci neko novi sponzor (pa i neko od postojecih) koji ce glasat po svom nahođenju sto misle da je najbolje za funkcioniranje kluba, a ne slijepo slusat direktive.
  • Statut GNK Dinamo
    Ovo oko skupstine, IO i predsjednika mi je ok kompromis, ali imam pitanje u vezi NO, dakle nadzorni odbor idu samostalne kandidature i vecinom glasova ih izglasava skupstina ?
    To bi znacilo da bi nam mogli tu izabrat sva 3 clana NO, zasto tu nije koristen model jedna lista 2, druga lista 1 clana daje ili tako neki kompromis ?
  • Statut GNK Dinamo
    No isto tako, rekao bih da je ovaj prijedlog nešto ispod čega ne smijemo nikako ići. To je dogovoreno na sastancima radne grupe, svi su se složili i ako Mirko i dalje stoji iza toga, ima našu podršku. No ako se pokažu istinitim nagađanja kako bi on sad odjednom želio više ili da želi izabrati tijela kluba bez glasanja o statutu, to nek napravi bez naših glasova na skupštini. To bi ionako značilo da se dogovorio s "drugom stranom" i da mu naši glasovi nisu ni potrebni.xavier

    To je mislim stav 95% navijaca, dosta je bilo navlacenja za nos, dogovorilo se sta se dogovorilo ne moze on sad po svom nahođenju izmisljat i mjenjat prijedlog statuta
  • Statut GNK Dinamo
    Dakle 6 clanova IO imenuje predsjednik izabran na skupstini, a 4 IO clana kandidat za predsjednika(nositelj) druge liste
  • Statut GNK Dinamo
    Očekivao sam upravo ovakve kozmetičke promjene kakve su u prijedlogu novog statuta.Captain America

    Ako su ti ovo kozmeticke promjene naspram trenutnog stanja onda si sigurno pao sa kruske
  • Statut GNK Dinamo
    Ma to sa sponzorima je bas debilana ali boze moj nije to ustavna kategorija, daj da mi dobijemo funkcionirajuca tijela kluba koja ce nekom morat odgovarat i polagat racune, ovim statutom zagantirano ti je minimalno 4 clana izvrsnog odbora
  • Statut GNK Dinamo
    Nikako mi se ne sviđa nacrt ovog statuta jer članovi ne mogu odlučiti ko će voditi klub, a to bi trebala biti najvažnija stvar.Captain America

    Sad nemas nikakav utjecaj ovdje bi imao veliki, ako si mislio da ce sami sebe smjenit i dat svo odlucivanje u ruke clanova onda si sa kruske pao
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ja se molim samo za par stvari, da zdravlje posluzi boska i dinu, i da vidovic bude difference maker, ako nam se te 3 stvari posloze imat cemo OK sezonu, veliki plus bi bio da se jos kaneko i mykha dignu i konkuriraju za prvu ekipu
  • 1.HNL 2023./2024.
    A moguce, taj crveni na utakmici lokomotive za koji je dobio suspenziju i nije tako kardinalna greska, razumijem da mu se to racuna i pise ko losa odluka ali kaznit ga mi je malo strogo
  • 1.HNL 2023./2024.


    Strukan je bio discipliniran za neku odluku pa je zato navodno otpao
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Tako smo stajali na terenu da mora reagirat, meni je vađenje mikhe pored kojeg su prolazili ko da ga nema logicno, da li mu je uspio pokusaj, nije.
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Nije se ni ljubo jucer proslavio defanzivno, generalno brani bolje 1 na 1 od ukrajinca, ofanzivno mykha dosta bolji i vidilo se prije nego ga je izvadio da je kombinirao par puta dobro u napadu
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Ljubo puno bolje brani 1 na 1 od mykhe, to je cinjenjica, ovaj je sad vec par puta pokazao da je jako propusan, nadajmo se da se samo radi o manjku utakmica i neuigranosti jer obrambeno izgleda jako lose
  • Transferi - rasprave


    Naravno da nema ali za sad papastrumf nema nijedan kiks i vjerujem mu,a i znam da ne pise zbog pozornosti nego jer zeli podjelit nama sta moze