• 1.HNL - 8.kolo - Dinamo Zagreb - Slaven Belupo - 16.09.2023. - 17.00h - Stadion Maksimir, Zagreb
    Da mi je neko u 6mj rekao da će nam Emreli bit stater , nakon što je bio rezerva u Konyasporu...PlavaSlavonija86d
    Emreli je izmislio nogomet za mnoge u Hnl-u. Čačić ga je otjerao, ali srećom da ga je Bišćan vratio.

    Nikad nisam bio sigurniji u pobjedu, danas lagano do tri boda.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Moja nova slika profila je u čast svim izjavama predsjednika o zatvorenim Boysima, a zadnju izjavu iz Pazina velika većina medija nije čak niti prenjela.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Jedan zonaš je predložio komentatora Ljubića kao djelatnika dinamovog PR-a i jako mi se sviđa ideja dinama da je upravo klub taj koji plasira informacije.
    Konačno. Imamo i svoj web i ostale kanale. Nadam se da će to u potpunosti zaživjeti, ali teško dok neki ljudi iz kluba puštaju puno toga van, uključujući i puno laži.

    Isti oni novinari i mediji koji pišu (i laži) u korist Hajduka, podižu tenzije i truju s ciljem destabilizacije dinama, pisali su i da je dolazak Jakirovića ujedno i povratak mamića u klub hahahhahaha, a onda je i Mišković izjavio da mu njegov frend Mamić to nikad ne bi napravio.

    Mediji su itekako važni, odavno se govori da "kreiraju mišljenje javnosti". Hajduk ima medije i novinare, ali plavu vojsku ne mogu prevariti.
    One labline mogu, ali nije nas briga za to.

    Moj kolega je hajdukovac, nogomet itekako kuži i to mu je ujedno i posao, a kad sam ga pitao kaj misli o penalima u Osijeku nije htio ni pričat o tome. Nikakve realnosti i objektivnosti kod njih nema ni među normalnijima, ali to smo znali i prije.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Izdvojit ću neke stavke iz intervjua:

    "trudili smo se da sve službene informacije budu preko našeg weba, ali puno toga je izlazilo u medijima.

    Zdravko Mamić nema utjecaja na Dinamo i sve što se vodi, vodi se iz ovih ureda na čelu s predsjednikom kluba.

    Da smo prošli AEK, Luka Ivanušec ne bi otišao iz Dinama. On je imao ugovor još tri godine, a novi ugovor bio je na stolu.

    Što se Pašalića tiče, do mene nije došla informacija da ga možemo dobiti, ali kasnije mi je rečeno da ga tadašnji trener Igor Bišćan nije vidio kao igrača za prvu momčad.

    Oršić-Nije istina da Dinamo nije bio zainteresiran za njega, ali bi to financijski Dinamo koštalo tri milijuna eura na ime odštete plus njegova plaća i pod takvim uvjetima ga nismo mogli vratiti.

    Otvaramo još jedan fan shop u gradu, na atraktivnoj lokaciji, i u zračnoj luci.

    Zdravko Mamić nema apsolutno nikakve veze s dolaskom Sergeja Jakirovića u Dinamo.

    Pa kako Dinamo ne bi želio vratiti Luku Modrića? Ne mogu reći da sam s njim u stalnom kontaktu, ali poznajem članove njegove obitelji. Imalo bi smisla da se vrati u Dinamo na kraju karijere, zašto ne? Dinamo će sigurno napraviti sve što je u njegovoj moći da to ostvari. E sad, hoće li to biti dovoljno, to ćemo vidjeti."
  • Tribine
    Agrame jednom si čini mi se spomenuo da je nakon gubljenja koreografije pa samogašenja glavne podgrupe Austrije njihova grupa ojačala?
    Podgrupa Unsterblich nastavlja s radom nakon racije?

    Gledam neku poruku Stuttgartovih, jel se u Njemačkoj spominje zabrana transparenata na stadionima?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    ljudi od tad igrali finale Konferencijske ligeEduardo
    Tko kaže da dinamo ne bi igrao finale tog natjecanja da se u njega prije plasirao, npr. s igračima koje je imao prije godinu dana...
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Dakle 3 lika koja nikad nisu bila na utakmici Hrvatske, Dinama i Hajduka su unijeli ustašku zastavu na utakmicu u Rijeci.deda
    Možda su navijači Rijeke ili nekog drugog kluba.
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Ljudi, da ga jebeš, mi nebi napunili neko slavonsko selo sred radnog tjedna/dana....budimo iskreni sami prema sebi!masacusec
    Ne bi mi iz Zagreba, ali bi lokalni dinamovci.
    Stalno radite neke usporedbe, a ovi imaju samo tri trofeja (kupa) u 17 godina.
    Prvi put u 17 godina imaju nekakve šanse od početka uć u borbu za titulu, normalno da su euforični.
  • Transferi - rasprave
    u-maksimiru-ga-spominju-bi-li-njegov-povratak-imao-smislaTeofil Kateran
    Šta su čekali do sad? Kikseve neuigranih igrača?
    Zašto je uopće otpisan ako je Šutalo bio na prodaju?
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Mediji javljaju da je policija potvrdila da je nestali 15-godišnji navijač dinama pronađen mrtav. Prestrašno.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Znači, SD malog neuspješnog klubića koji je u 76 godina osvojio jedan trofej (repovi zbog suđenja u finalu kupa) izjavi da je zbog tretmana sudaca teško pričati o trofejima.

    Tretman = sudac nije sudio dva penala pa je morao intervenirati VAR.
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Sarajevo - Dinamo 25.04.1990Zigi
    Bijeli dresovi dinama s plavim rukavima i bijelim zvijezdama.

    Ista utakmica:
    ugmi1q8xo1mcfx63.jpg
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Bi li nas bilo toliko da Dinamo igra u okolici Dubrovnika? Nije Hajduk danas igro u selu kraj Zadra nego je igro u Slavonskom Brodu koji i nije baš tako blizu Splitu i Dalmaciji.Juznjak
    80% ljudi iz Slavonije (i BiH), a 10% iz Zagreba.
    To ti je otprilike omjer. Ostalo iz Dalmacije. Svugdje imaju navijače i to je tako.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    17 PAOKovih navijača je 3 mjeseca čekalo suđenje i onda su 41 dan zaredom imali suđenje po cijeli danBosna86
    Inače taj je grčki slučaj iz prošle godine je dosta drugačiji od ovog s našim ljudima jer su uhićeni Paokovci koristili noževe protiv malobrojnijih klinaca Arisa.

    Jednog klinca izboli na smrt, a dvojicu spremili u bolnicu.
    Ako je omjer bio 17:3 tim gore po napadače.
    Od toga ih je 12 dobilo zatvor, a čak sedmorica doživotni što je zaista brutalna kazna za toliki broj ljudi.
    Od napada do presude je prošlo 17 i pol mjeseci.

    Ne znam puno detalja o tom slučaju, ali definitivno se dosta razlikuje od slučaja naših ljudi.
    Naši nisu imali nijedan nož, sukobili su se možda i s brojnijom skupinom huligana koji su pak naše ranili noževima i bacali molotovljeve.
  • Grad Zagreb
    Pročitao i to je poanta moje rečenice - senzacionalizam jer se pokušava profurati da je to i aktivna politika možemaša, a ne bih se baš složio.
    Loša infrastruktura je bila i prije i nije se baš nešto radilo na njenom poboljšanju.

    Neki biciklist je nešto izjavio, who cares?

    Poticanje prometnog kolapsa bi ujedno bilo i potkopavanje svog izbornog rezultata.