18 mjeseci je maksimum, čak možda i do presude, ali rečeno je da će istraga trajati još nekoliko tjedana tako da se nadam da biti velika deportacija idući mjesec.Imam osjećaj da mogu oni ovako vječno — Juznjak
To je nutrija, životinja porijeklom iz Južne Amerike, živi i po Europi, ima ju i naš zoološki.sjećamo se one štakorčine koja se spustila do Vrapča u 2020., još za Bandića — DrawTube

Ne znam za to, ali sam nekako uvjeren da ćemo imati slabu potražnju za ulaznicama u grupi KL što je jako loše.doslovno na svakom koraku imaju reklame, panoe i pozivaju na stadion — Droljo
17.12. je derbi (nedjelja), jer 14.12. (četvrtak) igramo KL.16.12. igramo s tovarima na Maksimiru. — Paggini
Pola njih je tek došlo, a ni novi trener nije dugo tu.AUf koja širina, osmoricu bez () nismo vidjeli kako treba. — Rakovica1986
U krivu si za oboje.po meni bi za brojnost navijača Dinama bilo odlično kada Dinamo ne bi recimo 5 godina osvojio HNL titulu a za brojnost hajdukovih navijača bi bilo jako loše kada bi Hajduk osvojio 5 titula zaredom. — Maksim Maksimirski
