• 1.HNL - 16. kolo - Dinamo Zagreb - Osijek - 25.11.2023. - 17.30h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Vedran Jugović zbog ozljede zadnje lože propušta tekmu.Eduardo
    Asistent za Hajdukov gol na Pampasu i poraz Osijeka.

    Btw, nemojmo bit kao neki i prozivat druge za broj ljudi.
  • Nogometni Stadioni
    U Mostaru će se rušit tribina stajanje na kojoj su Ultrasi.
    Izgradit će se nova natkrivena tribina do terena, sa stolicama.
    Pretpostavljam da će ona svaku tekmu bit rasprodana.

    Kad se otvori ta nova istočna tribina trebat će se vrlo vjerojatno proširit i gostujući kavez pa će to konačno ličit na nešto.
  • Tribine
    @memory Znaš li jesu li navijači Spartak Moskve bili u Velikoj 2004.? Intertoto cup.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Na fejsu mi iskočio dinamov oglas o prodaji ulaznica za Osijek.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zadnjih valjda 20 postova je teški off topic, pored toliko tema na forumu. Navijanje na repki u općoj temi dinamo, nevjerojatno.
  • Klasici HNL-a
    u sklopu Intertoto kupa gostovao je u Velikoj i Spartak iz MoskveEduardo
    Sjećam se Schalkea, to sam gledao, ali Spartaka u Velikoj ne.
    Ima li igdje išta o tome? Jesu bili njihovi navijači?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Navodno su ovi nešto pisali na Fejsu da iz respekta prema Istri koja je po njima jedini "neiskompleksirani" i korektni klub probati odvratiti svoje od kupovanja sjevera, bar tako kažu na Istarskom forumuDrawTube
    Haha pa zašto onda navijačima Rijeke ne daju više ulaznica kad ovi to traže...
    Ah da, tad su Istrijani iskompleksirani.
    Dok s tovarima imaju jako dobre odnose.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Šta je s tom pričom o židovima u Zrinji?
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    imamo rezultate kao da smo BiH predstavnik!

    Još nam samo fali Bilbija!
    Klenx
    Ulazak u skupinu KL "uspjeh", možda i ne prezimimo.
    Od koraka do elitne Europe do povratka na Balkan. Kakvi grobari.
    Nevezano za ovu suradnju za koju nisam i mislim da dinamu ništa neće donijeti.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Samo komentar o nečemu što je većini skroz nebitno, ali ovo je forum o svemu i svačemu vezanom uz dinamo.

    Gledam malo najave prodaja ulaznica, za tekmu u VG i doma protiv Plzena koristili su istu sliku igrača, od tolikog materijala kojeg imaju na raspolaganju...

    Ulaznice za utakmicu na Maksimiru protiv Osijeka sad najavljuju slikom s Rujevice.
    Ok, to je bila zadnja tekma i lijepo je vidjet neku novu sliku, al nekako se baš ne uklapa u najavu tekme na Maksimiru i prodaje ulaznica za istu.

    Npr. za derbi u Splitu u objavama su koristili slike navijača dinama sa zadnjih derbija na Poljudu i to je baš bilo pogođeno.
  • Grad Zagreb
    Dobra objava Mosta o ovom događaju.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jer marketing takvih firmi ponekad prati i onaj iz "sjedišta", ne nužno, ovisi i o strategiji.
    Ht u pravilu radi svoje reklame, ali možda koriste bazu od njemačkog t-coma, nisam provjeravao.
  • Ostali Sportovi
    cijene ulaznica za sinoćnju tekmu Eurolige između Partizana i Albe - najjeftinija ulaznica bila je 21€ pa nadalje od 25€, 51€, 70€, 85€,Eduardo
    Malo je karata u prodaji, možda 4-5 tisuća, jer prodali su preko 16 tisuća godišnjih.

    U Srbiji je košarka sport broj 1.
    Potražnja je velika za tim ulaznicama, dugo su izostajali iz Eurolige, dugo su gledali cigane u njoj.
    Sad imaju skupu momčad, trenera, igraju najjače natjecanje u kojem su konkurentni, imaju mrskog gradskog rivala.
    Prije pola godine su umalo i osvojili Euroligu, da mogli su, da se RM nije sretno vratio i prošao ih pa osvojio.
    Bojkotiraju svoj stadion pa im je ovo jedina domaća zanimacija.

    Sve to ima svoje, to je veliki event, a Arena im se ne nalazi na kraju grada nego je okružena stotinama nebodera.
    Hoću reć da im nije nikakav problem to napuniti, malo je ulaznica u ponudi i zbog potražnje cijena im raste, ništa čudno za takav event.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Jakir je napravio odličan posao sa Zrinjskim. To je sada svima jasno i to ga je stavilo na listu kandidata za trenera Dinama što je i postaoThe Undertaker
    Da, ali Jakiru je u dolasku puno značio i mandat u Rijeci.
    Nažalost, u dinamu je loš, iako, imat će priliku i skoro sve to "ispraviti".

    Nije isto kad dominiraš bh ligom i kad igraš (i to dobro) europsku skupinu istovremeno.

    Taj Rendulić je umalo osvojio i bod kod Aston Ville!

    Uprava Zrinje umislila da su donedavni dinamo pa će nastavit gazit i u ligi.
    Dominirali su par godina, zbog Europe sad trpe rezultati u ligi i odmah drama, a imaju tekmu manje i u igri su za naslov, posebno kad ispadnu iz Europe.

    Znam da je to druga tema, al kad se već ovdje počelo uspoređivati.

    Jakirovi uspjesi u Zrinjskom su ograničeni samo na bh ligu i to bez Europe.
    Ok, i njemu je vrlo malo falilo da izbaci Slovan i uđe u KL, ali to je zaključena tema, da je tad uspio vjerojatno ne bi rasturao u ligi čime je zaradio angažman u očajnoj Rijeci.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu

    Je li izvorno hrvatska reklama ili strana (njemačka) samo sinkronizirana?
    Kako god, to obično osmisli agencija, a uprava ili netko zadužen to i odobri.