• Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.
    Jebiga, njihovo je da se žale. Ono kaj znam iz razgovora s igračima je da su mišljenja dosta podijeljena, s tim da ne znam jel Marinović misli na istu podlogu i kad je zadnji put igrao tamo jer se reltivno nedavno mijenjala.

    Mislim da je glavni problem to kaj se teren lakše navlaži i onda imaš malo čudan spoj toga da trenja ima ili premalo ili previše, a kaj je u futsalu puno osjetljivije nego u rukometu.

    Mi nismo jedini ili jedan od tri kluba u gradu da baš možemo birati gdje ćemo igrati, kada ćemo igrati i kakva će podloga biti. Crnici je glavni problem to što su španeri koji bi najrađe igrali na betoncu.
  • UCL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Šahtar Donjeck - 6.11.2019. - 21.00h - Stadion Maksimir
    Evo ja mu se ispricavam nisam to trebao napisati ali digao mi je zivce, slobodmo nek se javi u PM i tamo cu mu se ispricati, ali bi takodjer i volio cuti argument za pisanje tog texta i sta je on kao navijac Dinama postigao s tim textom, jer ja u tom textu nikakvu alternativu nisam vidio ili neki prijedlog kako da taj Stojanovic ne bude problem vise... Jedino sto sam ja vidio je popunjavanje redaka da se izbaci clanak i pokupi koji klikBosna86

    Napisao si post dok sam svoj pisao, pa nisam na vrijeme vidio.

    Možda se ja nisam dobro izjasnio. ili ti nisi dobro shvatio ali sam ponudio tri rješenja, i to kratkoročno, srednjeročno i dugoročno.

    1) Njegove mane se bolje daju sakriti u 4-3-3 nego u 5-3-2
    2) Ne znam kakva je Pintova zdravstvena situacija i fizička sprema trenutno, ali mislim da je uz ovakvu konkurenciju barem zaslužio šansu
    3)Dinamo jednostavno treba boljeg beka, a to se može riješiti ili klincem iz škole ili na tržištu. Drugo mi se čini kao izglednija opcija u ovom trenutku
  • UCL - 4. kolo - Dinamo Zagreb - Šahtar Donjeck - 6.11.2019. - 21.00h - Stadion Maksimir
    Naslov nema veze sa tekstom i nikada kraci tekst od Vice ako smijem primjetit. Nemojte raditi senzaciju gdje je nema, kao sto nema potrebe sa vrijedjanjem i ruznim rijecima, pogotovo sto je Vice sa svojim nickom xyx clan ovog foruma i redovito cita ali rijedje pise i ako on krene sa takvim tonom vrijedjanja u svoju obranu, dovest cete nas u neugodnu situaciju da pocnemo brisat postove, a to nam nije cilj, jer svatko ima pravo na svoje misljenje i slobodno ga se moze iznijeti bez nepotrebnih epiteta.BluePhone67

    Ma nikakvo vrijeđanje, šta ti je. Sve ovo smatram nečim što ulazi u opis posla. A i drago mi je vidjeti da se dinamovci malo razbude i razdrmaju, pa makar meni hebali sve po spisku :wink:

    Tekst je napisan prije nekoliko dana, ne bira autor kada će se plasirati, ali to nije ni pretjerano bitno. Jasan je zakon tržišta da će proizvod xy gurnuti u trenutku kada će za njim biti najveća "potražnja". Ove konstrukcije o medijskoj hajci su ipak bliže onom koji će sutra gledati tekmu iz Vile Regina ili našim prijateljima s juga, nego zdravom dijelu dinamovskog puka.

    Nije nikakva tajna da igrači čitaju medije i da to emocionalno proživljavaju, ali oni su javna ličnost čije su ponašanje i rezultati uvijek dostupni kritici i tako mora biti. Na identičan način na koji se sad razvlači mene, moje podrijetlo ili navijačko uvjerenje. Sve je to okej i normalno.

    Bosna, nigdje nije spočitnuta Stojanovićeva volja, niti sumnjam da će ona i sutra biti na razini ako bude igrao. Ali da mislim da je ključan kriterij igranja u Dinamo "poginuti za dres", onda bih zagovarao tezu da u njemu trebaju igrati ljudi s ovog foruma jer ga malo tko više voli.
  • UCL - Skupina C ; Manchester City - Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb - Atalanta
    Najbolje da se ljude još maltretira i privodi jer ne idu na "male" utakmice. Ohladite malo. Tko će ići nek ide, tko neće ne mora. Postoje ljudi zaduženi da proizvod upakiraju i prodaju. Kad proizvod bude atraktivan, onda će biti i gledalaca.The Undertaker

    Mislim da je više riječ o tome da se nekima, a tu i sam spadam, sere od silne dinamovštine na svakom članku, fejsu, instagramu, slici, kuhinjskom zidu, albumu iz 1924....svugdje osim na Maksimiru
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.
    @agramZ

    Facebook ima svoje zakonitosti i glavni zaduženi za marketing ih poznaje... Tipa ovo za vrijeme objave, možda se na prvu ne čini logično ali jutarnje objave idu najbolje - em ljudi na poslu ili na putu ili uz kavu čirnu, em je objava na taj način najduže "aktivna"...kada ju gurneš kasno popodne ili navečer, ona jako teško može "preživjeti noć" jer se previše toga u međuvremenu dogodi i facebook si sam sugerira "relevantnije", odnosno novije vijesti/objave...

    Što se tiče boostanja, boostaju se objave, samo je Facebook prije nekog vremena promijenio algoritam na način da te tjera skoro da svaku objavu bustaš...Pa onda moraš dobro birati kaj je vrijedno promoviranja. Nije čak stvar ni neke apsolutne cijene, već toga kaj želiš da bude istaknuto i da vidi što veći broj ljudi.
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.
    Esport je popularniji od futsala.Hipo

    Esport je popularniji, ali esport je jedini koji ima potencijal postati treći globalni sport uz nogomet i košarku. Na Dota turnirima je veći nagradni fond nego na Grand Slamovima.

    Rukomet nije popularniji sport ni blizu.
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.


    Okvirni raspored se radi kad izađe kalendar utakmica za futsal sezonu. Točan dan se uvijek štela u odnosu na Maksimir, a satnica se dogovara ovisno o dostupnosti dvorane.

    Neće biti kolizije, kao ni dosad.
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.
    15 hours agoBluePhone67

    Mislim da sam sažetke s ove tekme pogledao doslovno 30 puta. I nije me nimalo sram reći da sam zaplakao kad je Dado zabio za vodstvo. Petak, Dvojka, Dinamo, ajmo krenuti jako!
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Žvakaća guma je bez šećera i obogaćena B vitaminom, a sadrži 50 miligrama kofeina! Nogometaši ih konzumiraju uoči utakmice kako bi ne dugo zatim osjetili njezino djelovanje uz smanjenje osjećaja umora. Kofein iz žvakaćih guma u organizmu počinje djelovati nakon pet minuta. Nakon što su Parižani u 1. kolu Luge prvaka nadjačali madridski Real s 3:0, počelo se glasno pričati o tome. WADA je pokrenula istragu i izgleda da su došli do zabrinjavajućih podataka. Istraga antidopinške agencije otkrila je kako su se žvakaće gume pojavile u Francuskoj prije nekoliko godina. Prvi su ih počeli koristiti igrači Monaca koji su 2017. osvojili naslov prvaka.reziser

    Ovo je teška glupost. Te žvakaće se najnormalnije kupuju u ljekarni i savršeno su legalne. Jamie Vardy uzme skoro pa cijeli paketić i popije tri Red Bulla prije tekme. Tog će lika srce s 45 godina krpit
  • Shop & Web Shop
    Pa protiv Plzena... Naprave šal pola-pola, a naravno da je crveno plava boja suparnika i da smo mogli imati jedinstvenu šansu da se domaći navijači obuku tako da gosti imaju vizualnu podršku :rofl:

    Sve te kaj se rade u čast neke tekme, ne kužim zakaj se ne napravi nekaj jednostavno i dinamovsko, a uvijek možeš normalnim fontom ili malim slovima naznačiti suparnika, datum, kaj god hoćeš.. Ovo pola pola kao da u izradnji sudjeluje i suparnički klub su teške budalaštine
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo


    Nije ni izbliza najbolja, ni najljepša ni išta pjesma o Dinamu, ali jako malo ljudi za nju zna. Ako sam nekome obogatio mix za sutra dok se vozi do Zagreba, ovaj post je nečemu poslužio
  • DINAMO PREDICTOR - 9.kolo
    18.09.2019., srijeda, 21.00h - Dinamo - Atalanta 2:0 Oršić
    21.09.2019., subota, 19.00h - Varazdin - Dinamo 1:2 Gojak
    21.09.2019., subota, 19.00h - Medjimurje - Dinamo II 0:3 Šipoš
  • Javne osobe koje navijaju za Dinamo Zagreb
    Matija Babic vlasnik Indexa, ne znam jel spomenut.. Lik zna vise o Dinamu nego pola Zone i prati stalno, koliko god to ludo zvucaloBosna86

    Dinamovac je, ali prati vrlo površno..
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2019./2020.


    Zadnja sezona je po posjeti najbolja u posljednje tri bila..Diže se to. Trebamo se svi pokrenuti i bilo bu to super