Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo Kada bismo nekom suludom računicom osvojili naslov, stvorio bi se narativ da je sezona bila uspješna, da smo se u zadnjih mjesec dana izdigli ko fenix iz mrtvih i realizirali onu "a što ako uspijemo"?!
No ovaj, ipak realan scenarij u kojemu smo sve popušili ove sezone bit će katalizator za velike igračke promjene za sljedeću sezonu u kojemu će, nadam se, i nedodirljivi dobiti svoju zasluženu kaznu, na ovaj ili onaj način.
I ne, oni bijedni tovari nisu mi nikakva utjeha!