ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Sjever gore je brutalna perspektiva za pogledati si tekmu, zdrmati pivu i potračati ekipu sa starim frendom
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    ↪Paulie
    taj je veliki trans bio aktualan do 2005., ak se ne varam...
  • Stadion Maksimir
    Prvi prijedlog nacionalnog ateltskog i nogometnog stadiona Maksimir profesora arhitekta Vladimira Turine, 1946.g., inicijalni kapacitet: 54000 gledatelja
    maks-1946.jpg
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ono jucer je bas bio praznik nogometa, kao nekoć, dvoboj najboljih što naša zemlja nudi. Na terenu, dobar, kvalitetan, borben, bespoštedan nogomet, na tribinama grmljavina; naša i Armadina.
    Žao mi je kaj Riječani nisu bili u fullu od samog starta, no to ide "čuvare mira".
    Jucerašnja me tekma vratila unazad 15-20 godina, kada je finale kupa bilo napucano tenzijama, u svakom smislu riječi.
    Nogomet u Hrvata ponovno dobiva smisao!
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Rijeka (Hrvatski nogometni kup 2025/2026, finale)
    Dinamo - Rijeka 3:0, Beljo
  • Guzice i Sise
    sl.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Momci, nije ni vama lako s takvim problemima
  • Guzice i Sise
    s.jpg
  • Tribine
    Uvjeren sam da tzg nije bila namjera životna ugroza ljudi na našoj tribini, već isključivo makijevelističko dodvoravanje jezgri u splitu, naravno lišeno ikakvih mentalnih i kognitivnih napora.
  • Tribine
    to je ta kulturna europa... Svijet gleda a sluzbeni Brussel se crveni od srama :lol: — SAS1987

    I ja se sramim što dijelim kontinent s ovakovim 'uliganima.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Papastrumf
    čovjek si je malo popio, pa duplo vidi.
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Hajduk (HNL 25/26, 34. kolo)
    Dinamo - hajduk 0:0
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Nekoć sam cijenio taj PSG prvenstveno radi Boulogne boysa, no ovaj današnji PSG mi se gadi...
    Ali da ga jebeš, najbolji nogomet igraju.
  • Kutak za glazbeni trenutak / glazbeni intermezzo
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Thor
    rekao bi pokojni ševica: "puca mi kurac za glavaša". Mozes!
Home » masacusec
More Comments

masacusec

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo