Transferi - rasprave Pa evo zamijeni Mišića i Modrića, da je prošlu sezonu u Milanu bio Mišić, a u Dinamu Modrić. Jedan gedankenexperiment, hoćeš reć da bi Milan imao bolju sezonu, a Dinamo lošiju, ili barem iste sezone? Misliš da bi Mišić tamo bio drugi najbolje ocijenjeni igrač u sezoni?
Ja stvarno volim Mišića, ali mislim da ste baš zabrijali...
