ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • TROFEJ CICO | Izbor za najbolji gol sezone | 2025. - 2026. |
    ↪Dudu 9
    Dada, sve jasno. Ista logika. Show je gajba!

    Uzet će Bakrar zbog konteksta, i to je ok, ali meni osobno gajba kao takva je daleko najbolja ova Zajčeva.
  • TROFEJ CICO | Izbor za najbolji gol sezone | 2025. - 2026. |
    ↪Ludovic IX
    Meni je Zajčev solo gol protiv Gorice najbolji, tak sam i glasao (valjda).. Trebalo je dodat u zagradi na koji se odnosi, ali vidi se po redoslijedu
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    ↪Hnlovac
    Emmanuel Olisadebe:

    giphy.gif
  • 1.HNL 2026./2027.
    ↪Mr Anderson
    Bude mu Rakitić pokazao otoke i pustio Olivera
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Excelica za svjetsko, ako se netko želi igrat:

    https://hermann-baum.de/excel/WorldCup/en/

    Ždrijeb nam i nije baš naklonjen, ali ok, barem nemamo bekove i ne igramo brzo...
  • Transferi - rasprave
    ↪CastAway1986
    Meni se Tabinas čini čist fajn za HNL, jako dobar centaršut, ima brzinu, prvi korak, htio bih ga još vidjet, ali zasad - ok.
    U obrani malo pliva, ali koliko se Dinamo realno brani u kontinuitetu, u HNLu?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪rioda
    Je, i Luka Modrić je na njemu. Idemo još jednom! I opet i opet!
  • Transferi - rasprave
    Ne bi vraćao Modrića — Blue Label

    Pa ja mislim da je Zvone na to i mislio kad je rekao "ak se nije dogodilo prošlo ljeto, teško da će se dogoditi uopće". Nemreš njega sam uštekat više u ekipu. Prošlo ljeto nisi imao postavljenu ekipu, novi kapetan, ne zna se hijerarhija, procesi koje je Dinamo prošao ovu sezonu i koje je Mišić prošao kao kapetan da bi postao vođa ekipe, to su vjerojatno oni procesi koje je Modrić mogao "ubrzat" da je došao tad. Sad je gotovo.
  • Transferi - rasprave
    ↪Mr Anderson
    Pošteno, agree to disagree.
  • Transferi - rasprave
    ↪Mr Anderson
    Pa evo zamijeni Mišića i Modrića, da je prošlu sezonu u Milanu bio Mišić, a u Dinamu Modrić. Jedan gedankenexperiment, hoćeš reć da bi Milan imao bolju sezonu, a Dinamo lošiju, ili barem iste sezone? Misliš da bi Mišić tamo bio drugi najbolje ocijenjeni igrač u sezoni?

    Ja stvarno volim Mišića, ali mislim da ste baš zabrijali...

    VzsMApH.png
  • Transferi - rasprave
    Jebote nitko od vas nije ni znao za mrtvog Šutala dok nije izašla vijest — Paggini

    Lik nije ni top 2 Šutala trenutno u nogometu...

    Ali da su Zajc i Mišić bolji od Modrića mi je nešto najluđe što sam pročitao već dugo... Respect kolegi za "take" doduše.
  • Ostali Sportovi
    Ode i Thunder! :party:
  • Shit of the day
    ↪ElDorado
    Kakva imena, kakve karijere... Usro sam se živ

    Galacticosi, samo je svemir ona hrpa fluorescentnih naljepnica u dječjoj sobi
  • UEFA Liga Prvaka 2025./2026.
    Neloš je Vitinha, možda bolji i od Mišića, ak popravi šut... Danas svaka preko gola.
  • Robert Mudražija #20
    jQbe24d.png
Home » dragošlapa
More Comments

dragošlapa

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo