Comments

  • 1.HNL 2026./2027.
    Kakav spektakularan slijed vijesti...

    Screenshot-20260528-223548-Chrome.jpg
  • 1.HNL 2026./2027.
    Šarlija i Krovinović imaju ugovor još godinu dana, i ne tako malu plaću
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Jel je il nije "1, 2" na kraju?
  • 1.HNL 2025./2026.
    teška ljiga i prevara od čovjeka, glumac smo takavJos-Optimus

    Nemrem tog lika. Baš se vidi iz aviona kakav je žmukler. Rijetko odbojan čovjek.

    P.S. Ako si s njim u kontaktu, daj mu pls reci da se jebena kravata pušta do remena.
  • PANINI | albumi i sličice | Razmjene
    Na redditu se netko žalio da HC ne može zatvorit nakon kaj je skupio sve sličice. Šteta, mislio sam skupljat, čak sam uzeo jučer album (meke korice), ali i sličice i album djeluju toliko jeftino da ću se vjerojatno zaustavit na ovih 6 sličica kaj dobiješ u albumu.

    Bar sam se nasmijao na Palmera i Fodena.
  • ZDP - Q&A Finale sezone!
    Kaj velite na odabir finalista za najboljeg igrača sezone?
    (Beljo, dr. Mišić i Livaja)
    Po meni je trebao biti Stojković umjesto Livaje, ali valjda Kustić oće na more.
    Kak ste vi zadovoljni svojom sezonom (podcastom), kakvi su planovi za prijelazni rok i iduću sezonu? :grin:
  • 1.HNL 2025./2026.
    Ivušić kao Subašić protiv Francuske
  • Mokri snovi od transfera
    To su ove "homemade" i "amateur" kategorije za mokre snove :lol:

    Kovačić, Jakić, Josip Šutalo.

    Loris Karius. Ako treba mogu nazvati i ženu umjesto Bobana da joj predstavim Zagreb. Karius ne mora ni doć.
  • Nogometni Podcast
    Najjači su ti kaj navijaju za repku svim srcem, a za domaće klubove ih boli ona stvar.Sibirski plavac

    Tip ljudi koji brije na bezalkoholnu pivu.
  • Dominik Livaković #40
    Točno to, plus kaj za samu percepciju kluba znači imat prvog golmana repke na golu i kaj je marketinški benefit od takvog igraleca i takvog CV-ja.. Pa svi klinci (od Brazila do Japana hehe) znaju ko je Livaković, ne samo limači navijači Dinama kaj bi stampedo napravili da ga vide u dućanu. Babe, instagram navijači, furt vjerni i sva ta ekipa kaj upali repku svake dve godine, sve se to računa.

    Ak mene pitaš, i da smo platili za tu posudbu, opet dobro. Livi je, buraz, brend.
  • Dominik Livaković #40
    Bio čovjek jučer na Klinčeku, nije rekao kad misli potpisat, samo se nasmijao... Trebao sam ga zaključat tam u svlačionicu
  • 1.HNL 2025./2026.
    Poduzetnicima našim
    Sad prodavamo cigle
    Triba nam za projekt,
    Triba nam za (fali mi rič).
    badjibadara

    rič je "igle"
  • Shit of the day
    Ovu Sanchezovu konferenciju nominiram za "shit of the season", cijelu konferenciju.