• Stadion Maksimir
    Ti u narod.hr sigurno igraju pasijans i trolaju po fejsu.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Ta 2005/06 mi je jedna od najdražih sezona ikada. Od momčadi, preko igre do navijanja.

    20050909182511dinamo_dugave_eduardo_de_silva.jpg

    20050909182808dinamo_dugave_kuze_bbb_navijaci.jpg
  • Grad Zagreb
    Od silnih proglasa jako malo zgrada u cijelom gradu je dobilo famozne boksove, većina je i dalje samo plan. U centru su i dalje kante (malo se danas bavio mentalnom paraolimpijadom pa ih brojao), podzemni spremnik je samo u Masarykovoj novi otvoren. A u vezi tog ne kužim zašto podzemni samo u centru umjesto da budu i svugdje gdje za to postoji mogućnost. Ili su boksovi rješenje nekakvo do podzemnih spremnika što isto nema smisla. Proći će 4 godine, a njihov plan sa otpadom će neslavno pasti tj već sad pada. Tim apsurdnije jer su izborili bili kakti komunalni.
  • Stadion Maksimir
    Grad vodi ekipa kojoj je problem prikupljanje otpada i kosnja trave. Drzavu vodi ekipa kojoj je bitna samo pobjesa na izborima koji su za godinu dana. Prvi ce palamuditi o Kranjcevicevoj do kraja mandata, drugi o Mkasimiru do izbora... Prije ce Ponikve i Vrapce igrati derbi u HNL nego Zg dobije 2 stadiona...Jaro

    Upravo to. Brijem da ćemo o početku radova na Kranjči slušati i sljedeće godine. Toliko su puta promijenili priču oko stadiona da je to već smiješno.

    Jučer malo gledao onaj film Ti mene nosiš ili kak već di glumi i bivši eminentni bbb :D
    Uglavnom bile scene istoka, kad se jednom sruši ta tribina, kad god to bude, hebo me pas ak neću pustiti suzu.
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    I Blazickovi monologi nakon 80-te minute u kojima se ulizuje Mamicima.SAS1987

    Može i to. :D
  • Shop & Web Shop
    crko maršal
  • Transferi - rasprave
    4 jebena pasusa. Ajd da si je dao truda, al ovo je valjda napisao na brzinu u 5 minuta. I to je bilo vrijedno objavljivanja.
    Ludilo.
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    https://www.youtube.com/watch?v=kzCnXULik1g

    Blažičkovo plakanje na 5:13, more baklji i ponovno će biti prekid - na repeat.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Oni su s tom pjesmom napravili takav bolesni PR da to tak nešto dugo vidio. Svaka ćas stvarno.
  • Dinamo Zagreb 2022./2023. - O svemu pomalo
    Čim vidim da Ničota nešto piše preskačem.
  • Kaj bi htjeli da svira na razglasu Maksimira?
    S obzirom da je Štulić zabrijo na Srbe ja ne bih nikakvu Azru, but that's just me.
  • Grad Zagreb
    Danas di god sam prosao gradom primjetio sam da kose, jel moguce da gradska firma radi na principu svercamo se dok nas mediji ne pocnu gazit pa onda krenemo raditNino Bule

    Čisto moguće, prošli sletovi, paljenje krijesova i zakletve Titu pa se našlo vremena.
    Kod mene pokosili, ali ne sve, a smeće očito čeka jedan drugi dan.
  • Grad Zagreb
    ↪Dino dobro je dok ne krenu sa kaznama... Jedva cekam kad stanari budu morali placat zbog prolaznika na uliciBruh

    To kažnjavanje kojim stalno prijete nema ama baš nikakve osnove.