ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    A šteta, a niš radimo dalje na transferima.

    Orsa je prosa ljecnicki i potpisa — Ljubuški86

    A ti bolje znaš od Pape jel?
  • 1.HNL 2026./2027.
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/hns-promijenio-pravilo-u-kupu-nakon-proslosezonskog-velikog-propusta-hajduka/2799099.aspx?fbclid=IwVERDUASOF4xleHRuA2FlbQIxMABzcnRjBmFwcF9pZAwzNTA2ODU1MzE3MjgAAR5fKc-A3rc-8MEFdQrAMJm-QpVQLkfvZyI0a5hIZcZmIU7VxHH1q_2L-EhTIw_aem_ytzkEsVeLjnVF2Hj-5y5WA

    Kustić se želi umiliti Torcidi.
  • 1.HNL 2026./2027.
    Ovo je baš ozbiljno pojačanje za tovare. Kako su krenuli jako teško ćemo obraniti titulu sljedeće sezone.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    I ostali u cudu kad su nasli tisuce clanova s imenom Rex,Floki,Bela i Maza — GOAT

    I hrpa Japanaca, Kineza i Filipinaca.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Zamisli želiš na tekmu i glupi srbin ti pritisne prepusti stolicu za svaku tekmu :rofl: — Probirštift

    auuu što bi se bodova skupilo.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Hoće li nam biti ugrožene godišnje?
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    ↪Gradina
    ova je top Boysica. Želimo je ovod, ako već nije!
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Meni odjednom sjelo još 1000 bodova, pa vi vidite.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Za ovo svaki clan moze podnijeti tuzbu. — fakin

    Pošalji nam šprancu.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Lp i ugodan dan
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    aj u kurac upravo sam ispljunuo Protein naptak od Zbregova (nije reklama).
  • Nogometni dresovi
    Najljepši je kao i uvijek argentinski.

    Nike dresovi su dosadni ko sam vrag, uključujući i naš.
  • Zona Dinamo Podcast - Prijedlozi
    Možda neki dio kao najbolje objave s društvenih mreža, dinamove i općenito. Da ne bude samo razgovor i pitanja i odgovori. Možda i neke nagradnjače organizirati itd.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Sad će nas sve ucijeniti da će otkriti naše OIB-e drugima!
  • Ronaël Pierre-Gabriel #18
    Lik je bio na proslavi samo se sakrio za svih, ne voli se isticati.
Home » Mali Zeus
More Comments

Mali Zeus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo