↪Mali Zeus Samo kaj je razlika kaj mi ne moramo gurat Belju koji je u borbi za Zlatnom kopackom Europe samo 3 boda iza Mbappea na cetvrtom mjestu. Silic, za kojeg vjerujem da ce bit jako dobar golman, nije jos za repstaciju. Ima realno 2-3 bolja golmana u boljoj formi samo u HNL. A da ne govorim o golmanima u Europi i Kahlina u MLSu. — rokikaciga
↪Mali Zeus ja zelim da bude vatreno. Vatreno navijanje. Baklje koje ostaju na tribini. Ali ne kužim zašto j3 za atmosferu dobro pucati te topovske udara. Volio bih da mi netko tu objasni sto je pozitivno kod topovskog udara. Ako ima neki valjani razlog, objasnite mi i ja cu prihvatiti da je to ok. — Ludovic IX
jer koliko god svi to htjeli, ne može biti događaj kao na Trgu. Nekom će osobno možda i bit bolje ispod zapada, ali jedini spektakl o kojem bi se pričalo bi bio onaj na Trgu. Ovaj ispod zapada će se do sutra zaboravit u javnosti, jbg. — don
↪Fan Trebalo ti je javit kakva ce atmosfera bit na utakmici s tovarima i to nakon događaja koji su bili toliko javni da su bili po medijima? Urnebesno — tom
