↪Mali Zeus samo podsjetnik moderaturi da pogledaju zbog čega sam ja dobio ban, i onda to usporede s ovim slučajem — Josip Frank
Što se tiče topovskih... topovski su idiotizam i nemaju nikakav pozitivan efekt, vama ako se puca idite u Ukrajinu, vi se s tim izrugujete, ali da, postoje ljudi koji žele pogledati utakmicu i smeta im to — Josip Frank
Kakvog je kroja polo građanskog pitam pošto sam na granici L i XL — Masto
↪fakin iznenadit ces se, al bit ce losije nego je sad — petkove škarice
Ma glupost realno svi mogu na gostovanje kad su neki derbiji europa ili tak nekaj al kad je “manja” tekma svi doma ostanu — Benx1312
