ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ne bi bilo lose iskoristiti post i za dinamovu reviju — Crni86

    Odlična ideja!
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ponašajte se kao gosti — The Undertaker

    Eto ti ćeš nam reći kak da se ponašamo. Ajd bježi.

    Ljubavi, jesi fućkao na Mamiću cigane dok si nam čuvao Dinamo? — Derby

    Prije da mu je pljeskao.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Papastrumf


    sddefault.jpg
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Klenx
    Skoro sam zaplakao dok sam ovo čitao. Red žmaraca, red suze na oko pa opet žmarci.

    To je to buraz.

    TO JE TO!!!!

    Poslao sam tekst na negdje 10 adresa već.

    Mislim da je red da Zona uvede kolumnu i da prvi kolumnist bude Klenx.

    Ponosan sam kaj te znam. :heart:
  • PANINI | albumi i sličice | Razmjene
    kvaliteta sličica sada i recimo 1994. i 1990. je nebo i zemlja, ove su stvarno očaj.

    Uglavnom HNL:

    Tražim (165): 3, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 35, 39, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 56, 60, 61, 65, 66, 68, 69, 71, 72, 74, 75, 77, 81, 83, 85, 86, 91, 92, 95, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 129, 132, 136, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 149, 150, 151, 154, 155, 157, 158, 159, 160, 165, 167, 169, 171, 172, 174, 175, 176, 180, 181, 182, 185, 189, 192, 195, 196, 197, 202, 203, 206, 209, 212, 213, 215, 220, 223, 224, 226, 228, 232, 234, 242, 243, 244, 248, 251, 253, 257, 261, 262, 263, 267, 269, 271, 274, 279, 282, 283, 284, 285, 288, 289, 291, 292, 297, 298, 299, 300, 302, 304, 308, 309, 314, 315, 318, 319, 322, 326, 327, 331, 336, 339, 341, 342, 351, 352, 354, 355, 360, 361

    Nudim (59): 1, 4, 6, 19, 23, 25, 28, 33, 40(3), 41, 44, 51(2), 57, 78(2), 80, 84(2), 87, 88, 89, 90, 94, 110, 117, 124, 137(2), 147, 152, 161, 162, 166(2), 170(2), 177, 184, 187, 188, 205, 217, 218, 229, 235, 237, 238, 239(3), 250(2), 255, 270, 273, 277(4), 278, 280, 290, 305, 325, 334, 335, 338, 344, 348(2), 349
  • 1.HNL 2025./2026.
    Najebali smo.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Bryan
    kreće panika
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    bit će ludnica, jedva čekam prvu aktivaciju!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Noel
    ima dobrih, al problem je što su zadnje dobre bile valjda za Rusiju. Sad je jedna gora od druge, a tim gore kaj svi provlače kroz AI tj. AI sklada pjesme i naravno da to bude stravično.

    Zadnja dobra je bila Igraj moja Hrvatska, a prije tog je klasik bio Srce vatreno
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    https://www.24sata.hr/sport/schildenfeld-trening-u-cityju-je-jaci-od-utakmice-u-hnl-u-sest-dobrih-mjeseci-nije-dovoljno-1128719

    debil Schifo. Ne moram ni pročitati, lik u prvoj rečenici baca usporedbu s 1982., a ovih 6 mjeseci u naslovu se vjerojatno odnosi na Stojketa. Marš u kurac, lik je svojedobno rekao da bi mu bilo drago da Hajduk osvoji zbog njegovih prijatelja i jer bi htio biti na slavlju.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Škotski izbornik baš ne želi uspjeh na SP-u, s obzirom da zove igrače iz HNL-a.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Spot, pjesma, tekst. Sve je odlično.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Vjerovatno im je bolji debeloguzi Niksi Vlašić ili Super mario Pašalić — Crni72

    e bravo, pogodio si! svaka čast.

    Ja sam to bio ovdje prenio jer sam tu priču čuo iz prve ruke. Pa ako laže čovjek, lažem i ja. — Mr Anderson

    Lik ponizno skuplja nekretnine ko hrčak.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Scott McKenna službeno na popisu Škotske za Svjetsko prvenstvo! — Niko1986

    I onda kažu dinamo nema repstativce!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ništa protiv dhgatea, samo mi je ta kombinacija uvijek smiješna, pogotovo kad je grb Hrvatske na prsima umjesto HNSa — Paggini

    eee to je to. oni dresovi s placa koji su na prvi pogled isti kao original, al onda vidiš hrvatski grb i font prezimena je neki lijevi itd. :lol:
Home » Mali Zeus
More Comments

Mali Zeus

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo