• UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Ne, ovo je fakat sramota za hrvatski nogomet.
    Pricamo o prvaku drzave koja ima dvije medalje sa zadnja dva svjestka prvenstva...
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Hahahahaahahahahahahhahaha
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Spojio sam se tek prije 10 min...koji je ovo kurac. Protiv jebenih polu-amatera iz Irske se hrvatski prvak muči.
    Ovo je sramota za HNL i za cijeli hrvatski nogomet. Jebeni Janković vrijedi duplo više nego cijela ekipa Shelbourna
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jebote prije 11 godina...di je nestalo vrijeme
  • UEFA Konferencijska Liga 2025./2026.
    Tako jeeeeee

    Derite samooooo!!! Ko Ludbrezanin sam tolko jebeno sretan!!
  • Tier list Dinamo 2025 v9
    Neno.

    I po meni drugi mandat nije nikakva mrlja. HNL je bio takakv kakav je bio, ali Liga Prvaka možda i bolja nego 2019.
    Da nije imao toliko ozljeda, dobivao bi se i HNL, dobio bi se i Celtic.
    A i da je Neno ostao, siguran sam da bismo digli i prvenstvo s kompetnim kadrom.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Realno, za Rijeku nije toliko bitno kaj igra. S aspekta Dinama je ustvari najbolje da igra KL jer će dobit najmanje love, a ima šansu da pobere najviše bodova.

    Ali bez obzira na to, fakat želim Rijeci svu sreću. I ako izgube od Ludogoreca, mislim da je Shelbourne ugodniji protivnik od Qarabaga. Tak daaa, izgleda da navijam za Mmaea da ima što bolju tekmu hahah
  • Scott McKenna #26
    Nevezano uz njega, ali mi je drago da imamo Škota u ekipi.

    Nakon tekme sa Celticom smo frend i ja završili u ritmu grada s njima. Svakih 15 minuta su nam donosili frišku pivu :D
  • Bivši Igrači & Treneri
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/sergi-za-germanijak-kad-slusate-olma-zaljubite-se-u-dinamo-yamal-samo-se-prekrizite/147619

    "Da, definitivno jest. Olmo je uvijek lijepo pričao o Dinamu, ne samo meni. Znam to kad sam bio dio prve momčadi. Kad slušate kako Dani priča o Dinamu, onda se odmah zaljubite u ovaj klub! Čim sam završio razgovor s Albertom Capellasom, nazvao sam Danija, da mi ispriča još neke stvari o Dinamu. Odmah mi je kazao; 'Sergi, to ti je sjajna odluka, Dinamo ti je super!' Pričao mi je da su Dinamo i grad Zagreb fantastični, da ću uživati i igrački napredovati. Nakon razgovora s njim još sam više bio siguran da sam donio ispravnu odluku."

    Opet, jedan jedini Dani Olmo
  • Kévin Théophile-Catherine #28
    Jebena legenda od igračine!

    Bilo bi lijepo da on bude prvi kapetan. Pretpostavljam da neće igrati tako često pa bi Mišić tak i tak većinu vremena nosio traku.
  • Samy Mmaee #13
    ak je istina da odlazi
  • Samy Mmaee #13
    Hvala Bogu!
  • Bivši Igrači & Treneri
    taman izbrusi izbornicki zanat do jeseni 2026 ;)
  • Leon Jakirović
    Ucini tatu ponosnim :heart: