1.HNL 2025./2026. Realno, za Rijeku nije toliko bitno kaj igra. S aspekta Dinama je ustvari najbolje da igra KL jer će dobit najmanje love, a ima šansu da pobere najviše bodova.
Ali bez obzira na to, fakat želim Rijeci svu sreću. I ako izgube od Ludogoreca, mislim da je Shelbourne ugodniji protivnik od Qarabaga. Tak daaa, izgleda da navijam za Mmaea da ima što bolju tekmu hahah