Mislav Oršić #99 Najveci ikad se vratio doma.
Orsa, samo jedno mjesto na svijetu se zove dom!
Znate za cim zalim jos dodatno. U nekom paralenom svijetu u kojem Orsa nikad nije otisao iz Dinama, Hrvatska je mogla biti "europski prvak", odnosno osvajac Lige nacija. Da nije bilo te nesretne ozljede, uvjeren sam da bi on uvalio nesto Spanjolcima u finalu.
Ali pustimo sad to, ajmo opet zajedno derat po Europi