Transferi - rasprave Decki, Luka uz sav respekt karijere i sve kaj je napravio za repku, nije dinamovac,niti osijeca privrzenost plavom dresu tak da je ta prica s Lukom je bezpredmetna. Bio je fora onaj oglas svojedobno kao reklama dinamu koji ga je stvorio ali to je to.
Zaboravite price oko Luke i dinama. Luka nije dinamovac.